Open'er 2021 odbędzie się? Jest specjalne oświadczenie organizatorów

i

Autor: freeimages.pl/Lisa

Open'er 2021 odbędzie się? Jest specjalne oświadczenie organizatorów

2021-03-01 9:30

Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich, a branża rozrywkowa i koncertowa, stoi dosłownie pod ścianą. Pod znakiem zapytania stanął także Open'er Festival 2021. Organizatorzy postanowili wydać specjalne oświadczenie, w którym przedstawiają swoje stanowisko na temat tegorocznej edycji imprezy.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i postawiła pod ścianą branżę koncertową i wszystkie festiwale. Pod znakiem zapytania stanął także Open'er Festival 2021, przez co pojawiło się wiele pytań ze strony słuchaczy, którzy nie wiedzą co dalej stanie się z imprezą? Organizatorzy postanowili wydać specjalne oświadczenie, w który tłumaczą obecną sytuację i przedstawiają plany związane z imprezą.

Co tam w środku gra? - Kult

Open'er Festival 2021 - OŚWIADCZENIE organizatorów. Czy impreza się odbędzie?

Organizatorzy wydali specjalne oświadczenie, w którym zapewniają, że mają plan na imprezę w czasie pandemii:

Open’erowiczki, Open’erowicze!

Odbędzie się czy się nie odbędzie? W jakiej formie? Jaka jest sytuacja? Mówimy jaki jest stan na dzisiaj. Od 12 miesięcy robimy absolutnie wszystko co w naszej mocy, aby sprostać temu historycznemu wyzwaniu. Od wielu miesięcy przygotowujemy tegoroczną edycję i pracujemy nad różnymi rozwiązaniami, zależnymi od rozwoju sytuacji pandemicznej.

Scenariuszy jest wciąż kilka, ale dzisiaj możemy już powiedzieć, że mamy przygotowaną również wersję specjalną, wyjątkową i jednorazową na okres przejściowy, jeżeli tego wyścigu z czasem w roku 2021 nie wygramy.

Codziennie monitorujemy zmiany na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, wraz z naszymi koleżankami i kolegami z całej Europy. Nie ma co powtarzać banałów, ale wszyscy wiemy, że kluczowa dla festiwalowego lata jest dynamika procesu szczepień.

Każdy dzień przynosi nowe wiadomości – czasem dobre, czasem złe, a w ubiegłym tygodniu pojawił się brytyjski plan, który ma duży wpływ na cały europejski rynek muzyczny. Jesteśmy realistami i mamy jeszcze większą wiedzę zdobytą przez ostatni rok. W najbliższym czasie otrzymamy pełen obraz tego, jak wyglądać będzie lato 2021.

Wszystkie informacje będziemy Wam przekazywać możliwie jak najszybciej. Festiwal się odbędzie. W jakiej formule? Tę odpowiedź przyniosą nam najbliższe tygodnie.

A na koniec – wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to kwestia czasu, ale w tych trudnych chwilach widzimy już przyszłość festiwali w jasnych barwach. Będzie dobrze! Dziękujemy, że nas wspieracie i jesteście z nami!

Przypomnijmy, że Open'er 2021 ma odbyć się w dniach 30 czerwca – 3 lipca 2021. Wśród gwiazd znaleźli się między innymi: Kendrick Lamar​, The Chemical Brothers, Twenty One Pilots czy FKA Twigs.

Sonda
Czy oglądasz spektakle i koncerty online?