Laptop

i

Autor: Pixabay

OnlyFans kończy z materiałami +18! To właśnie z nich słynęła

2021-08-20 16:17

Ta wiadomość zaskoczy chyba wszystkich. Znana przede wszystkim z publikowania materiałów dla dorosłych platforma wycofuje się z... ich publikowania. Wszystkie zdjęcia i materiały wideo oznaczone +18 mają zostać usunięte do października.

OnlyFans - co to jest? Coraz więcej internautów poszukuje odpowiedzi na pytanie po tym, jak właściciele platformy ogłosili, że wycofują możliwość publikowania materiałów przeznaczonych dla osób dorosłych. Jest to dość szokujący ruch, biorąc pod uwagę fakt, że OnlyFans zyskało na popularności właśnie za sprawą zdjęć i filmików oznaczonych jako materiały +18. Konta na OnlyFans ochoczo zakładali nie tylko reprezentanci branży pornograficznej, ale również inni twórcy, w tym piosenkarze i piosenkarki, którzy mogli zarobić na publikowanych na stronie postach. Powodem szokującej decyzji miały być naciski ze strony banków i partnerów biznesowych.

Sonda
Korzystasz z OnlyFans?

OnlyFans - co to?

OnlyFans nigdy nie było reklamowane jako platforma z materiałami dla dorosłych, jednak jako taka utrwaliła się w świadomości odbiorców. Materiały +18 właściwie zdominowały ją. Wiązało się to przede wszystkim z pieniędzmi. Za dostęp do czyjegoś profilu trzeba było bowiem zapłacić, a OF zabierało jedynie 20% prowizji. Nowy regulamin mówi o tym, że pokazywanie nagości będzie możliwe, ale jedynie ukazane jako sztuka.

Instagram - sztuka czy erotyka?