Apokalipsa

i

Autor: Screen z YouTube: Ultramix TV Apokalipsa

Niebo niczym z Apokalipsy wystraszyło świat! Co to za zjawisko?

2021-05-26 10:24

Ci, którzy mieli okazje zobaczyć to niezwykłe zjawisko na własne oczy nie mogli uwierzyć w to co widzą. Wielu naocznych świadków myślało, że to po prostu koniec świata. Wiele elementów było tożsamych z biblijnym opisem końca świata, a to tylko jeszcze bardziej wystraszyło okolicznych mieszkańców. W sieci zawrzało po tym, jak ukazało się nagranie wideo, na którym widzimy sceny rodem z filmów fantasy.

Nagranie potwierdza relacje naocznych świadków, którzy myśleli, że są świadkami końca świata. Nagle niebo nad ich głowami zmieniło kolor na intensywnie czerwony.

Niebo jak z biblijnej apokalipsy

Niebo nad głowami mieszkańców Ain Sefra w algierskiej prowincji An-Na’ama, było jak to z biblijnej apokalipsy! Świadkowie niezwykłego i strasznego wydarzenia zdążyli uwiecznić to co widzieli na nagraniach wideo. Ich autentyczność była jednak podważana, ponieważ sceny, które udało się zarejestrować smartfonowymi aparatami, były na tyle niezwykłe, że postanowiono sprawdzić czy nagrania nie są efektem dobrego montażu. Okazało się, że są prawdziwe.

Piękna pogoda zachęciła do spacerów. Tłumy w Myślęcinku

Właśnie w związku z tym pojawiło się mnóstwo pytań o to, jaki ciąg zdarzeń doprowadził do tego, co wydarzyło się nad jedną z granic Maroka?

Apokaliptyczne sceny - jak do tego doszło?

Jak doszło do tego, że dosłownie apokaliptyczne sceny rozegrały się akurat nad głowami mieszkańców tej części świata? cały przerażający spektakl rozpoczął się około godziny godziny 18:00. Właśnie wtedy zapadły egipskie ciemności pomimo, że zachód słońca planowany był na godzinę 20:00. Niebo zrobiło się czerwone jak krew, a w oddali widoczne były łuny. Prawdopodobna przyczyną zjawiska była burza piaskowa - tak przynajmniej twierdzą meteorolodzy.

Sonda
Pogoda w Polsce - jaką temperaturę lubisz najbardziej?