Niebieska kurtka Marcina Najmana przekazana na WOŚP! Cena rośnie coraz szybciej

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/carservice.zagloby

Niebieska kurtka Marcina Najmana przekazana na WOŚP! Cena rośnie coraz szybciej

2021-01-11 11:00

Marcin Najman w ostatnich miesiącach stał się obiektem żartów i bohaterem memów, które wyśmiewają jego konflikt z Krzysztofem Stanowskim i stawienie się na pojedynek. W zasadzie, żadnego pojedynku nie było, a bokser w niebieskiej kurtce jest memem. To właśnie ta słynna kurtka została przekazana na WOŚP i w kilka dni osiągnęła zawrotną cenę.

Marcin Najman jest w ostatnich miesiącach obiektem żartów, które oczywiście przerodziły się w memy. Hitowe jest oczekiwanie boksera na Krzysztofa Stanowskiego, a marznący Najman w niebieskiej kurtce, stał się już ikoniczną postacią memów. To właśnie ta kurtka stała się takim hitem, że wiele osób dopytywało o możliwość jej zakupienia. Okazuje się, że teraz jest taka możliwość, a pieniądze zostaną przekazane WOŚP!

Najman OSTRO o AFERZE ze Stanowskim [KOLOSEUM]

Marcin Najman przekazuje swoją niebieską kurtkę na rzecz WOŚP. Cena zrobiła się zawrotna!

Jeżeli myśleliście, że nikt nie będzie się interesował niebieską kurtką Najmana, to musimy was zaskoczyć, bo kurtka cieszy się gigantycznym zainteresowaniem! Jest nawet specjalny filmik, gdzie możemy zobaczyć, jak Marcin Najman przekazuje swoje okrycie wierzchnie na rzecz WOŚP:

Obecnie, cena za słynną niebieską kurtkę wynosi 9,950 zł i wygląda na to, że to nie ostateczna cena. Pytanie czy licytujący biorą na poważnie całą sytuację? Warto pamiętać, że licytowanie jest na serio, a pieniądze trafią na rzecz WOŚP, która w tym roku zbiera na Oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Sprawdźcie licytację z niebieską kurtką Marcina Najmana.