Nie żyje frontman Children of Bodom! Alexi Laiho miał 41 lat

i

Autor: Screen: https://www.instagram.com/p/CJnnGMlAie8/?utm_source=ig_embed Screen: https://www.instagram.com/p/CJnnGMlAie8/?utm_source=ig_embed

Nie żyje frontman Children of Bodom! Alexi Laiho miał 41 lat

2021-01-04 12:29

Bardzo smutna wiadomość trafiła do mediów 4 stycznia 2021. Odszedł Alexi Laiho, który był frontmanem i współzałożycielem Children of Bodom.

Bardzo smutna wiadomość trafiła do mediów 4 stycznia 2021. Odszedł Alexi Laiho, który był frontmanem i współzałożycielem grupy Children of Bodom. O śmierci artysty poinformowała najbliższa rodzina.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Alexi Laiho nie żyje! Współzałożyciel Children of Bodom miał 41 lat

Jak możemy przeczytać w krótkiej informacji, którą przekazała siostra artysty:

Jesteśmy zszokowani i zdruzgotani. Prosimy o poszanowanie prywatności i zrozumienie w tych trudnych dla nas chwilach. Pogrzeb mojego młodszego brata odbędzie się podczas prywatnej ceremonii. Alexi był najbardziej kochającym i najwspanialszym mężem oraz ojcem. Nasze serca będą na zawsze złamane.

Alexi Laiho był uznawany za lidera i współzałożyciela grupy Children of Bodom, w której działał do niedawna. Jakiś czas temu artysta pokłócił się z resztą składu i odszedł. To właśnie wtedy, muzyk założył własny projekt Bodom After Midnight. Laiho zmagał się w ostatnich latach z problemami zdrowotnym, jednak bezpośrednia przyczyna śmierci nie jest znana. Z informacji wynika, że Alexi zmarł jeszcze w 2020 roku, jednak rodzina postanowiła dopiero teraz podać to do publicznej wiadomości.