Nie patrz w górę - Netflix przygotował film z ogromną obsadą, Na ekranie zobaczymy: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Ariana Grande, Cate Blanchett i Meryl Streep

i

Autor: Materiały prasowe

Nie patrz w górę - Netflix przygotował film z ogromną obsadą, Na ekranie zobaczymy: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Ariana Grande, Cate Blanchett i Meryl Streep

2021-09-10 13:12

Szykuje się prawdziwa uczta dla kinomanów i to w gwiazdorskiej obsadzie! Film 'Nie patrz w górę' zebrał takie nazwiska jak: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Ariana Grande, Cate Blanchett i Meryl Streep.

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się tym nie przejmuje.

Okazuje się, że próba ostrzeżenia ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media, zaczynając od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończąc w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry).

Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

EskaROCK Live - zapowiedź koncertu Happysad

Autorem scenariusza do filmu „Nie patrz w górę” i jego reżyserem jest laureat Oscara Adam McKay („Big Short”). W pozostałych rolach wystąpią: Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley. Zobaczcie zwiastun filmu:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu