Netflix - premiery na lipiec. Co znajdziemy w katalogu serwisu?

i

Autor: screen: https://youtu.be/RrCs5LqHQLM

Netflix - premiery na lipiec. Co znajdziemy w katalogu serwisu?

2021-07-02 10:27

Netflix jak zwykle ma bogatą ofertę dla swoich widzów i właśnie ogłoszono, co czeka nas w lipcu. Na jakie filmy i seriale możemy liczyć? Mimo tego, że wakacje w pełni, to będzie co obejrzeć na platformie.

Netflix ma rozplanowaną ramówkę na cały rok i to akurat nie zaskakuje, ponieważ platforma ma zawsze przemyślaną strategię. Tym razem poznaliśmy tytuły filmów i seriali, które wracają na platformę oraz tych, które dopiero będą miały swoją premierę. Co przygotował Netflix na lipiec? Mimo tego, że wakacje są w pełni, można liczyć na sporo premier, na które czekają widzowie.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Premiery Netflixa w lipcu. Jakie premiery na platformie?

Wśród ciekawych tytułów na platformie pojawiły się już 'Książęta', 'Czego pragnie dziewczyna'. 'Obecność 2' i 'Kung Fu Panda 3'. Do oferty dołączyć ma trylogia 'Ulica strachu', której kolejne części będą pojawiały się do 16 lipca. Do tego zobaczymy też kolejny sezon 'Rojst ‘97', na który czeka wiele osób i z pewnością będzie to hit oglądalności.

Dodatkowo na platformie zobaczymy 'Resident Evil: Wieczny mrok', 'Aniołki Charliego' i 'Ptaki nocy', czyli film o Harley Quinn. Pełną listę tytułów znajdziecie w specjalnym wideo poniżej:

QUIZ. Słynne seriale z Netflixa. Same hity, ale nie myśl, że osiągniesz komplet

Pytanie 1 z 15
Akcja serialu "Dark" dzieje się w...