Metallica

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=XbKwfvG0aA0 screen: https://www.youtube.com/watch?v=XbKwfvG0aA0

Najgorszy album Metalliki według Larsa Ulricha to... Perkusista postanowił wskazać krążek

2020-11-13 10:43

Metallica ma w swojej dyskografii lepsze i gorsze dokonania, które tak czy inaczej, w jakiś sposób zapisały się na stałe w historii muzyki. Niedawno zapytano Larsa Ulricha o to, jaki krążek swojego zespołu uważa za najsłabszy.

Przez lata swojej działalności, Metallica nagrała albumy, które przeszły do historii muzyki rockowej i metalowej, jednak zdarzały się także krążki, o których każdy wolałby zapomnieć. Tak było z pewnością z albumem ''Lulu'' czy niesławnym ''St. Anger''. Niedawno zapytano Larsa Ulricha o to, jaki album swojego zespołu uznaje za najsłabszy?

Co tam w środku gra? - Motorhead

Zapytano Larsa Ulricha o najgorszy album Metalliki. Odpowiedź nie mogła być inna

W wywiadzie dla ''Louder Sound'', zapytano Larsa Ulricha między innymi o to, jaki album Metalliki jest dla niego najsłabszy w całej dyskografii. Jak łatwo się domyślić, odpowiedź mogła być tylko jedna:

Teraz Lars Ulrich was zszokuje: nie nagraliśmy złej płyty! Serio, bez ściemy, nie postrzegam żadnej z tych płyt, jako pomyłki. ''Kill ‘Em All” brzmi, jak nagrany dawno temu, jest na nim dużo młodzieńczej energii, ale jestem pogodzony z przeszłością.

Ostatnim krążkiem Metalliki jest album ''S&M2'', który jest kontynuacją kultowego wydawnictwa z lat 90-tych.