Takie SMS-y pisał Jeff Bezos do kochanki!

i

Autor: AP Jeff Bezos z żoną MacKenzie Bezos. Takie SMS-y pisał Jeff Bezos do kochanki!

Dostała 53 miliardy dolarów. Najbogatsza kobieta świata znów wyszła za mąż!

2021-03-08 16:45

To musi być prawdziwa i wielka miłość! Ta kobieta mogłaby poślubić księcia lub szejka, a wybrała znacznie biedniejszego mężczyznę z ludu! Nigdy nie zgadniesz, z kim wzięła ślub sławna MacKenzie Bezos, była żona Jeffa Bezosa. Po rozwodzie z najbogatszym obecnie człowiekiem świata MacKenzie Bezos stała się najbogatszą kobietą świata, ponieważ w ramach ugody dotyczącej podziału majątku otrzymała zawrotną kwotę 53 miliardów dolarów. Tymczasem zakochała się w kimś, kto dotychczas o takich kwotach mógł jedynie pomarzyć. Kim jest nowy mąż MacKenzie Bezos?

Niezwykły ślub amerykańskiej miliarderki! Dwa lata po rozwodzie z najbogatszym człowiekiem świata MacKenzie Bezos (50 l.) znów znalazła miłość. MacKenzie Bezos to obecnie najbogatsza kobietą świata, ponieważ w ramach ugody dotyczącej podziału majątku otrzymała zawrotną kwotę 53 miliardów dolarów. Kim jest jej wybranek? Czy to jakiś książę, szejk, gwiazdor Hollywood? Nic z tych rzeczy! Najbogatsza kobietą świata zakochała się w ubogim nauczycielu przedmiotów ścisłych. Dan Jewett uczy w szkole, do której uczęszczają dzieci MacKenzie Bezos - teraz już właściwie MacKenzie Scott. Para potwierdziła w internecie zawarcie związku małżeńskiego.

NIE PRZEGAP: Nadciąga POTRÓJNY KORONAWIRUS! Straszne odkrycie naukowców blisko POLSKI

Nie wiadomo, jak długo wcześniej byli razem. Dan Jewett uczy w prywatnej placówce Seattle Lakeside School, roczne czesne wynosi tam 38 tysięcy dolarów. "Będę wspierał żonę w jej marzeniu o przekazywaniu ogromnego majątku na rzecz pomocy innym" - głosi krótkie oświadczenie nowego męża MacKenzie Scott. Zawarcia związku małżeńskiego pogratulował im już sam Jeff Bezos! Jest on nadal w związku z Lauren Sanchez. Romans z nią spowodował rozwód wszech czasów i sprawił, że była już żona Bezosa stała się najbogatszą kobietą świata.

NIE PRZEGAP: SZOK! Brytyjski książę wziął sekretny ŚLUB! Tajemnica brytyjskiej rodziny królewskiej

Sonda
Czy chciałbyś być milarderem?
Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy
Źródło: Była NAJBOGATSZĄ kobietą świata. Teraz wyszła za mąż! Nigdy nie zgadniesz, kogo wybrała