MTV skończyło 40 lat i fani skomentowali to w mistrzowski sposób

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/wiararocka

MTV skończyło 40 lat i fani skomentowali to w mistrzowski sposób

2021-08-03 12:15

MTV jest legendarną marką, na której wychowały się całe pokolenia miłośników muzyki. Niedawno stacja obchodziła 40-lecie działalności, jednak internet musiał zareagować w swój sposób i wytknął pewną rzecz.

1 sierpnia 1981 roku, stacja MTV rozpoczęła nadawanie, a pierwszym klipem jaki został wyemitowany na kanale był 'Video Killed the Radio Star' w wykonaniu The Buggles. Stacja miała ogromny udział w kreowaniu trendów, pomagając w karierze takim postacią jak Madonna czy Michael Jackson. Z biegiem lat stacja odchodziła od grania muzyki i stawiała bardziej na programy typu reality-show. Internet nie zapomniał i szybko zostało to wytknięte stacji.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

MTV świętuje 40-lecie działalności, jednak przypomniano coś innego

40 lat istnienia jest faktem, ale to, że MTV szybko przeszło na nadawanie reality-show jest również niepodważalne. To właśnie stacja pokazała światu ekipę 'Jackass' czy show 'Rodzina Osbourne'ów', który pokazał życie Ozzy'ego z zupełnie innej strony. W sieci krąży cały czas mem, gdzie świętowane jest 40-lecie MTV i podziękowanie za granie przez 14 lat muzyki. Smutne, ale cóż poradzić...

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu