Paddington 2

i

Autor: 0000003/Reporter; East News

FILMY

Miś Paddington wraca do kin z trzecim filmem! Data premiery w Polsce ogłoszona

2024-04-18 10:23

Paddington wraca do swoich rodzinnych stron. Nadchodząca historia będzie trzecim filmem w kolejności, a twórcy właściwie już jakiś czas temu podzielili się pierwszą zapowiedzią, a nawet datą premiery w Wielkiej Brytanii. Teraz wiemy, kiedy tytuł zawita również na polskie ekrany! Co już wiadomo o nadchodzącej kontynuacji i czego się spodziewać?

Miś Paddington nadchodzi z trzecim filmem! Dwa poprzednie okazały się wielkimi hitami na całym świecie i zarobiły łącznie grubo ponad pół miliarda dolarów. Nie zabrakło też licznych wyróżnień, a w szczególności pozytywnych recenzji od samych widzów. Mówi się nawet, że druga część przygód Paddingtona to jedna z najlepszych kontynuacji w historii kina. Powstanie kolejnego sequela to był pewniak, chociaż nie chcemy sobie nawet wyobrażać, jak ogromna presja towarzyszy twórcom nadchodzącego projektu. Przebić taki sukces, albo chociaż zachować jakość z poprzednich tytułów na pewno będzie wyzwaniem.

Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14

Paddington wraca do Peru. Co już wiemy o nowym filmie?

"Paddington w Peru" to wielki powrót niedźwiadka do rodzinnych stron. Za kamerą w poprzednich tytułach stanął Paul King, który tym razem będzie tylko jednym z producentów. Za reżyserię trzeciego filmu odpowie za to Dougal Wilson, dla którego będzie to pełnometrażowy debiut. Jeżeli chodzi o samą historię, to główny bohater wróci do Peru i odwiedzi swoją ukochaną ciocię Lucy, przebywającą w domu dla emerytowanych misiów. Wraz z rodziną Brownów, tajemnicza przygoda zabiera ich w nieoczekiwaną i zaskakującą podróż po górach oraz amazońskich lasach deszczowych. Do trzeciej części zaangażowano Rachel Zegler, Olivię Colman i Antonio Banderasa.

"Paddington w Peru" - data premiery w Polsce

Kolejny film o perypetiach słynnego misia najpierw pojawi się 8 listopada 2024 roku w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, produkcja w Stanach Zjednoczonych ma pojawić się o wiele później, bo dopiero 17 stycznia 2025. Film będzie oczywiście dystrybuowany również w naszym kraju, i co pocieszające dla fanów, nie trzeba będzie długo czekać na seans. "Paddington w Peru" trafi do polskich kin 15 listopada 2024 roku. Dwie poprzednie części obejrzało w Polsce blisko 1,4 miliona widzow. Można się spodziewać, że i teraz tytuł będzie cieszył się ogromną popularnością.

Źródło: Miś Paddington wraca do kin z trzecim filmem! Data premiery w Polsce ogłoszona