Mike Patton zdradził, jak zemścił się na Axlu Rosie podczas wspólnej trasy z GNR

i

Autor: screen: https://youtu.be/J8mJndJ_FyM

Mike Patton zdradził, jak zemścił się na Axlu Rosie podczas wspólnej trasy z GNR

2021-05-31 10:46

Mike Patton ma co wspominać, a patrząc na jego karierę, można odnieść wrażenie, że i tak to o czym mówi, jest tylko jakimś procentem przeżyć. Tym razem lider Faith No More wspomniał, jak zemścił się na Axlu Rosie, gdy odbywała się wspólna trasa z Guns N' Roses.

Mike Patton jest postacią, która z biegiem lat stała się legendą i ma sporo do powiedzenia na temat rynku oraz innych muzyków. Warto przypomnieć, że Faith No More koncertowali u boku Guns N' Roses, co Patton nie wspomina najlepiej. W jaki sposób wokalista zemścił się na Axlu Rosie?

Co tam w środku gra? Keith Richards

Mike Patton wspomniał, jak zemścił się na Axlu Rosie

Na początku lat 90-tych, Guns N’ Roses grali gigantyczną trasę promującą album 'Use Your Illusion' i zaprosili na nią Faith No More, którzy byli traktowani bardzo źle. W wywiadzie dla podcastu 'Inside With Paulo Baron' Mike Patton wspomniał, jak zemścił się na Axlu Rosie:

Pewnego dnia nudziłem się. Trasa z tymi kolesiami była mordęgą. Traktowali nas jak kupę gówna. Płacili nam całkiem nieźle, ale każdego dnia myśleliśmy tylko, co pojebanego zrobić. Pewnego dnia zemściłem się i nasikałem na teleprompter Axla.

Guns N' Roses podobno pracują nad nową płyta, która miałaby się ukazać wkrótce.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat