Metallica jest najgorszym zespołem na żywo? Bezlitosne słowa wokalisty Gwar

i

Autor: screen: https://youtu.be/EcG-htmIZR0

Metallica jest najgorszym zespołem na żywo? Bezlitosne słowa wokalisty Gwar

2021-05-31 8:56

Metallica uznawana jest za prawdziwą legendę, jednak często pojawiają się krytyczne głosy na temat tego, jak na żywo wypada zespół. Wokalista zespołu Gwar nie pozostawił na kultowej grupie suchej nitki. O co dokładnie chodzi?

Metallica jest jednym z najpopularniejszych zespołów na świecie, który budzi gigantyczne emocje i nadal gromadzi tysiące fanów na koncertach. Niestety, od lat pojawiają się zarzuty wobec grupy, że na żywo jest bardzo źle, a do technicznego poziomu innych zespołów, bardzo dużo brakuje. Wokalista grupy Gwar, nie zostawił na Metallice suchej nitki w ostatnim wywiadzie.

Co tam w środku gra - Jelonek

Wokalista Gwar o Metallice na żywo: To najgorszy zespół, jaki kiedykolwiek widziałem

Wokalista Gwar, został zapytany w wywiadzie dla magazynu 'Revolver' o najgorszy zespół  na świecie i jego odpowiedź była jednoznaczna:

Widziałem wiele okropnych zespołów. Był taki zespół… jak on się nazywał? Coś na M… Metallica! Tak, nazywali się Metallica! To najgorszy zespół, jaki kiedykolwiek widziałem. Basista łaził niczym dziwny goryl, a perkusista wyglądał, jakby miał 500 lat. Wyglądał starzej niż ja! Ledwie potrafił utrzymać rytm. Jedynie gitarzysta dawał radę. 

Wokalista wspomniał także o wczesnych czasach Nirvany:

Graliśmy z Nirvaną, kiedy promowali 'Bleach' i byli wtedy dość okropni na żywo. Później stali się wspaniali, ale na tym konkretnym koncercie byli dość kiepscy.

Metallica nie ustosunkowała się do słów wokalisty Gwar.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat