EAZY SLEAZY

i

Autor: screen z YouTube: Mick Jagger EAZY SLEAZY

Mick Jagger zaskoczył nowym wydaniem! Tego nie dało się przewidzieć

2021-04-14 13:43

Mick Jagger znany jest z tego, że umie i lubi zaskakiwać w najmniej oczekiwanych momentach. Ten jeden z najlepszych muzyków na świecie o niewyczerpanych pokładach energii tym razem wprawił w osłupienie fanów na całym świecie! To wielka gratka dla fanów muzyki, ale też wielki dzień dla samego artysty, o którym kolejny raz zrobiło się bardzo głośno!

Mick Jagger zaskoczył fanów, a wszystko za sprawą nowości, którą owiany sławą wokalista nagrał wspólnie z Davem Grohlem. To nie tylko muzyczna nowinka, ale też teledysk, który zrobił wielkie zamieszanie w Internecie!

Mick Jagger publikuje nową piosenkę

Mick Jagger publikuje nową piosenkę, tak to prawda! Artysta wykorzystał okres pandemii koronawirusa na aktywność twórczą w studio. Dzięki temu zaprezentował światu w serwisie YouTube swoją najnowszą produkcję Easy Sleazy. Lider i wokalista kultowego zespołu The Rolling Stones jest ponadczasową ikoną popkultury, a jego energia wydaje się być nieskończona.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Mający już 77 lat wokalista, a dla niektórych człowiek orkiestra, nadal nie opuszcza sceny i studia. Tym razem zaprosił do współpracy Dave'a Grohla, z którym nagrał i wyprodukował swój kolejny hit.

Mick Jagger - premiera Easy Sleazy

Mick Jagger i premiera Easy Sleazy wywołały falę spekulacji na temat nowego i kompletnego wydania pod batutą samego Jaggera. Póki co brak jest na ten temat potwierdzonych informacji, ale za to już teraz możecie sprawdzić czy wpada Wam w ucho nowinka od wokalisty The Rolling Stones. Za produkcję teledysku odpowiada sam Matt Clifford. - To piosenka, którą napisałem na temat wychodzenia z lockdownu, z tak bardzo potrzebnym dziś optymizmem. Dziękuję Dave'owi Grohlowi za wskoczenie za perkusję, bas i gitarę, praca z nim to była naprawdę świetna zabawa - tak opowiada o swojej muzycznej inicjatywie Mick Jagger. Kawałek trafił do sieci 13 kwietnia 2021 roku i już doczekał się ponad 500 tysięcy odtworzeń.

Sonda
Podoba Ci się nowy utwór Micka Jaggera?