Metallica zagrała specjalny koncert. Co można było usłyszeć w akustyczno-elektrycznym występie?

i

Autor: screen: https://youtu.be/ffxpc6hgc9Q

Metallica zagrała specjalny koncert. Co można było usłyszeć w akustyczno-elektrycznym występie?

2020-11-16 9:23

Metallica zagrała pierwszy koncert pod dłuższej przerwie i jak się okazuje, nie zabrakło kilku niespodzianek, na które czekali fani. Zobaczcie, w jakiej formie był zespół, podczas specjalnego występu.

Metallica podkreślała, że pracuje nad nowym materiałem, jednak zanim wejdzie do studia, każdy w domowym zaciszu szlifuje swoje partie. Oczywiście, Lars Ulrich podkreślał kilka razy, że grupa będzie pracowała nad koncertem, który oczywiście musi odbyć się w sieci. Tak też się stało, a w specjalnym secie nie zabrakło niespodzianek.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Metallica zagrała specjalny koncert w sieci. Jakie numery znalazły się w secie?

Koncert był pełen niespodzianek, co widać po numerach, które pojawiły się w secie. Jakby tego było mało, podczas koncertu, na scenie pojawili się syn Larsa Ulricha oraz syn Jamesa Hetfielda. Występ podzielony był na dwie części, akustyczną i elektryczną, a dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji zespołu - All Within My Hands. Zobaczcie, jak wyglądały setlisty koncertów:

Akustyczny set

BlackenedCreeping DeathWhen A Blind Man CriesThe UnforgivenNow That We’re DeadTurn The Page (Bob Seger cover)Nothing Else MattersAll Within My Hands

Elektryczny set

Disposable HeroesHouse Of The Rising SunWasting My HateFor Whom The Bell TollsMaster Of PuppetsEnter Sandman

Poniżej możecie obejrzeć koncert: