Metallica zagrała numer ''Would?'' z repertuaru Alice in Chains [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/7zTIF6CM1tI

Metallica zagrała numer ''Would?'' z repertuaru Alice in Chains [WIDEO]

2020-12-03 9:11

Z zespołem Metallica jest tak, że wiele osób uważa, że grupa nie może już niczym zaskoczyć. Jeżeli też jesteście w tej grupie, to warto posłuchać coveru piosenki ''Would?'' z repertuaru Alice In Chains, który Metallica wykonała na specjalną okazję.

Metallica zrobiła już w swojej karierze tyle rzeczy, że niektórzy uważają, że nic więcej nie da się zrobić, by zaskoczyć kogokolwiek. Jednak kilka dni temu, zespół zaskoczył wszystkich swoją interpretacją utworu ''Would?'' z repertuaru Alice In Chains.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Metallica wykonała cover utworu ''Would?''. Nagranie zaskakuje nawet fanów

W nocy z 1 na 2 grudnia 2020, zespół Alice in Chains uhonorowany został nagrodą Museum of Pop Culture. Z tej okazji, różni artyści wykonywali kultowe hity zespołu w swoich aranżacjach. Wśród artystów pojawili się muzycy Soundgarden, Korn,Duff McKagan, Corey Taylor, Mastodon, Billy Corgan i właśnie Metallica. Zespół wziął na warsztat numer ''Would?'', który został wykonany na odległość. Całe nagranie zobaczycie poniżej, a występ Metalliki zaczyna się od (2:07:45)

Metallica podkreśla co jakiś czas, że pracuje nad nowym albumem, a czas bez koncertów tylko pomaga. Pozostaje cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.