Metallica i Lady Gaga na Grammy 2017. Hetfield wkurzony po występie [VIDEO]

2017-02-13 12:24
Metallica i Lady Gaga
Autor: Bulls Metallica i Lady Gaga

Występ Metalliki z Lady Gagą był jednym z najbardziej oczekiwanych na Grammy 2017. Niestety nie wszystko poszło po myśli muzyków. Sprawdź szczegóły na EskaROCK.pl.

Metallica i Lady Gaga na Grammy 2017. W niedzielną noc z 12 na 13 lutego roku odbyło się 59. rozdanie muzycznych nagród Grammy. Poza wręczaniem statuetek największe zainteresowanie budzą występy podczas gali. Zespoły przygotowują specjalne wersje swoich utworów albo zapraszają niestandardowych gości, aby urozmaicić swój repertuar. Nie inaczej było w tym roku. Najbardziej oczekiwanym koncertem był wspólny występ Metalliki z gwiazdą muzyki pop - Lady Gagą.

Rockowe koncerty 2017 w Polsce. Co nas czeka?

Metallica i Lady Gaga na Grammy 2017

Podczas tegorocznej ceremonii rozdania amerykańskich nagród muzycznych, Metallica z gościnnym udziałem Lady Gagi wykonała utwór Moth Into Flame z ostatniej płyty zespołu Hardwired... To Self-Destruct. Niestety występ nie wyszedł tak, jak by życzyli sobie tego muzycy. Mikrofon Jamesa Hetfielda nie zadziałał podczas pierwszej zwrotki. Dopiero od połowy utworu było słychać wokalistę, który śpiewał wspólnie z Lady Gagą do jej mikrofonu. Organizatorzy uporali się z wpadką i naprawili sprzęt Hetfielda pod koniec kawałka. Lider Metalliki nie ukrywał swojego wkurzenia po nieudanym występie, kopiąc statyw od mikrofonu i rzucając nonszalancko swoją gitarę w stronę techników. I chyba nie ma mu się co dziwić.