Melancholy Hill prezentują 'Mowę ciała'. Tak brzmi nowy singiel zespołu

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=-Gk66pUGxFk

Melancholy Hill prezentują 'Mowę ciała'. Tak brzmi nowy singiel zespołu

2021-12-13 8:27

Mowa Ciała to utwór o zatraceniu, pożądaniu i braku kontroli, które sprowadzają na manowce i skutkują wewnętrznym bałaganem. To co nienazwane i trudne do określenia definiuje nasze codzienne zachowania. Język, którym się posługujemy, nie wystarczy do opisania rzeczywistości, stąd potrzeba obserwacji i próba zrozumienia niewerbalnych sygnałów - przede wszystkim mowy własnego ciała.

Melancholy Hill to zespół założony pod koniec 2015 roku w Warszawie przez czterech chłopaków, którzy postanowili zdjąć płaszcze utkane z konwenansów i odkryć wrażliwe oblicze swoich osobowości. Melancholia – czyli melodie, które dotykają cienkich strun duszy oraz teksty, w których nie brakuje wersów o niepokoju, obawach, ale także nadziei.

Co tam w środku gra? Nirvana

Melancholy Hill prezentują 'Mowę ciała'. Tak brzmi nowy singiel zespołu

W maju 2016 roku pojawiło się ich pierwsze wydawnictwo - Hello Heaven EP, które szybko zdobyło uznanie w opiniotwórczych mediach. Następcą Hello Heaven były single Dym, Momenty i Hala Odlotów, które zapowiadały krążek Stały Niedosyt wydany w marcu 2019 roku i znalazł uznanie m.in. u Marka Niedźwieckiego czy ponownie w miesięczniku Teraz Rock. Od wydania Stałego Niedosytu wciąż czują niedosyt i lada chwila zaskoczą nowymi dźwiękami. Warto czekać.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]