Ilustracja do artykułu

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=lQJFP1INGxs

Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

2020-10-27 11:50

Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!

Marilyn Manson to jeden z tych artystów, który stara się trzymać swoje życie prywatne z dala od opinii publicznej. Wiadomo, że wszystkiego nie da się ukryć i niedawno okazało się, że artysta wziął ślub! Wszystko ujawnił Nicholas Cage, który zdradził to w rozmowie z artystą.

KOLOROWE WINYLE W EMPIKU – JAKIE TYTUŁY TRAFIĄ DO SPRZEDAŻY?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Marilyn Manson wziął ślub! Kim jest wybranka artysty

W rozmowie dla magazynu 'Interview', którą przeprowadził Nicholas Cage, wydało się, że Marilyn Manson wziął ślub. Jak powiedział aktor:

Uważam, że twój ślub był piękny. Widziałem go poprzez FaceTime i pięknie zaśpiewałeś 'Love Me Tender'. Manson odpowiedział na to:

Byłeś jedynym gościem na FaceTime i przez ciebie krępowałem się, śpiewając Love Me Tender. Powiedziałeś, że nam zaśpiewasz, ale w końcu musiałem ustawić maszynę karaoke, żeby zrobić to sam. Ostatecznie zaśpiewaliśmy obaj, a twoja wersja była piękniejsza.

Nie powiedziano kto jest wybranką wokalisty, jednak można się domyślać, że jest nią jego wieloletnia partnerka, Lindsay Usich. Warto też dodać, że to drugie małżeństwo Mansona, pierwszą żoną była Dita Von Teese, którą artysta poślubił w 2005 roku. Małżeństwo trwało tylko rok i jak przyznał sam artysta, dużo było jego winy w temacie rozstania.

OZZY OSBOURNE MIAŁ ŚPIEWAĆ W VAN HALEN? TAK TWIERDZI WOKALISTA

Marilyn Manson wydł niedawno album pod tytułem 'We Are Chaos'.