Marilyn Manson przerwał wywiad! Co go tak zdenerwowało?

i

Autor: screen: https://youtu.be/FniF0kSvWGg screen: https://youtu.be/FniF0kSvWGg

Marilyn Manson przerwał wywiad! Co go tak zdenerwowało?

2020-11-12 13:25

Marilyn Manson jest jedną z tych postaci w świecie muzyki rockowej, o której można powiedzieć, że jest prawdziwym ekscentrykiem. Niedawno próbowano przeprowadzić z artystą wywiad, jednak w połowie go przerwał. O co chodziło?

Marilyn Manson jest jedną z tych postaci w świecie muzyki rockowej, którą można nazwać prawdziwym ekscentrykiem. Manson wiele razy to pokazał w swojej twórczości, na scenie, a także w wywiadach. Tym razem przekonali się o tym dziennikarze z Metal Hammera, na których Manson mocno się wkurzył O co poszło?

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Marilyn Manson rzucił słuchawką podczas wywiadu. O co poszło?

Jak napisali dziennikarze Metal Hammera, poszło o pytanie w temacie partnerki:

Zapytaliśmy go o nią, ale Marilyn Manson odłożył słuchawkę, gdy tylko wspomnieliśmy jej nazwisko, a jego ludzie nie pozwolili mu odpowiedzieć na inne nasze pytania. Dostarczyli nam jednak oświadczenie dotyczące 10 innych kluczowych pytań, na które chcieliśmy uzyskać odpowiedź i opublikujemy je w tym tygodniu.

O co dokładnie chodzi? Chodzi o pytanie na temat Evan Rachel Wood z którą Marilyn Mason był do 2010 roku. Para była zaręczona, jednak rozstała się i za każdym razem artysta omijał temat. Cała sytuacja jest na tyle mroczna, że w jednym z wywiadów, Wood wyznała, że była ofiarą przemocy w związku, a domysły padły na Mansona. Jak widać, temat do dzisiaj jest mocno drażliwy.