Maneskin przekonuje, że pragnienie ma swoją cenę. I Wanna Be Your Slave z teledyskiem!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Maneskin przekonuje, że pragnienie ma swoją cenę. I Wanna Be Your Slave z teledyskiem!

Maneskin - duet z Iggy Popem to porażka? Fani niezadowoleni!

2021-08-09 16:22

Maneskin to aktualnie jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie. Zwycięstwo na Eurowizji 2021 otworzyło im drzwi do wielkiej kariery. Ostatnio postanowili wydać nową wersję jednego ze swoich hitów - I Wanna Be Your Slave. Kawałek zaśpiewali razem z legendą amerykańskiego rocka. Niestety, nie wszystkim fanom przypadło to do gustu.

Maneskin to włoski zespół grający muzykę w stylu glam rock. W 2021 roku wygrali prestiżowy festiwal w Sanremo i tym samym dostali prawa do reprezentowania Włoch na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Tam zajęli pierwsze miejsce dzięki występowi z piosenką Zitti e buoni. Wygranie Eurowizji było furtką do międzynarodowej kariery. Od zakończenia konkursu Maneskin pojawiali się w czołówce polskich rankingów na Spotify. W notowaniu Spotify Top 50 Polska w pierwszej dziesiątce znalazły się dwa ich utwory - I Wanna Be Your Slave i Zitii e buoni. Teraz postanowili nakręcić nową wersję pierwszej z tych piosenek, a do współpracy zaprosili jedną z największych gwiazd amerykańskiego rocka - Iggy Popa. Czy duet spodobał się fanom? Wygląda na to, że nie do końca.

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Maneskin i Iggy Pop - I Wanna Be Your Slave. Krytyka fanów

Maneskin i Iggy Pop w duecie to mogło być duże wydarzenie dla światowego rocka. Fani nie są jednak zadowoleni z tej współpracy. - Czy ta wersja i wanna be your slave to jakiś żart? Proszę powiedzcie, ze to żart - pisze użytkowniczka Twittera Tosia. - Słucham tego remiksu z Iggy Popem i przepraszam, ale nie podoba mi się - ocenia jedna z fanek. Czy nowa wersja I Wanna Be Your Slave faktycznie jest tak zła? Oceńcie sami.

Sonda
Maneskin i Iggy Pop - I Wanna Be Your Slave. Podoba ci się?

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Źródło: Maneskin - duet z Iggy Popem to porażka? Fani niezadowoleni!