Natasza Urbanska i Maciej Maleńczuk

i

Autor: Natasza Urbanska i Maciej Maleńczuk / screen YouTube: Natasza Urbanska i Maciej Maleńczuk

Maciek Maleńczuk i Natasza Urbańska - takiego połączenia nikt się nie spodziewał!

2021-04-01 14:56

Tego, że aż tak zaskoczy nas Natasza Urbańska chyba nikt się nie spodziewał. Jak wiadomo aktorka i wokalistka od końca 2020 roku pracuje nad swoim nowym albumem. Co jakiś czas ujawnia światu kulisy swojej pracy, a zarazem aktywnie promuje swoje wydanie. W sieci zawrzało po tym jak do sieci trafiła informacja o zaskakującej współpracy artystki z Maciejem Maleńczukiem.

W końcu poznaliśmy kolejny, już trzeci, utwór z nowej płyty Nataszy Urbańskiej. To właśnie na nim możemy usłyszeć ten wyjątkowy duet.

Maciek Maleńczuk i Natasza Urbańska - piosenka

Piosenka Nataszy Urbańskiej i Maćka Maleńczuka jest kolejną muzyczną propozycją, która promuje album aktorki. Sama artystka zapowiedziała, że płytę wyda własnym nakładem, ponieważ ponad wszystko ceni sobie niezależność w wykonywanej pracy. Tym samym stała się swoim własnym wydawcą. W tworzeniu muzycznego dzieła pomaga jej Maciej Maleńczuk, który pojawił się w kolejnym singlu zatytułowanym Psie łzy.

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski

Należy dodać, że Maciej Maleńczuk jest również autorem tekstu tego utworu. W sieci znaleźć możemy również teledysk, za którego produkcję odpowiada Maciej Nowak.

Maciek Maleńczuk i Natasza Urbańska - współpraca 

Maciek Maleńczuk i Natasza Urbańska podjęli współpracę w ramach stworzenia tak zwanej muzycznej petardy, która sprawi, że o płycie artystki zrobi się głośno. Tutaj koniecznie podkreślić należy, że ostatnie wydanie Nataszy Urbańskiej ukazało się w 2014 roku. To właśnie wtedy internauci nie zostawili suchej nitki na jednej z piosenek i dedykowanym jej klipie, na którym widzieliśmy jak aktorka liże umywalkę. Jak myślicie - piosenka Urbańskiej i Maleńczuka ma szanse stać się hitem!

Sonda
Urbańska i maleńczuk - zapowiada sie muzyczna petarda?