Luxtorpeda - Electroluxtorpeda - co wiemy o najnowszym krążku zespołu?

i

Autor: Matriały prasowe

Luxtorpeda - Electroluxtorpeda - co wiemy o najnowszym krążku zespołu?

2021-04-16 8:30

W 2020 roku dostaliśmy od Luxtorpedy album 'ANNO DOMINI MMXX', który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów. Z okazji 10-lecia debiutanckiej płyty zespołu, do sprzedaży trafiło wydawnictwo, które zawierać będzie specjalne wersje znanych numerów.

Luxtorpeda wydała w 2020 roku album 'ANNO DOMINI MMXX', który promowany był singlami: 'Hołd', 'Cel' i 'Ekoplan'. Nie minął rok i zespół wydaje kolejny krążek, który można nazwać jubileuszowym wydawnictwem. Z okazji 10-lecia debiutanckiej płyty, zespół postanowił wydać krążek 'Electroluxtorpeda', na którym znajdą się nowe wersje znanych piosenek grupy.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Electroluxtorpeda - co wiemy o nowej płycie Luxtorpedy?

Album ma trafić do ogólnej sprzedaży 7 maja 2021, jednak można już zamawiać preorder, do którego dodawane są specjalne naklejki od grupy. Jak możemy przeczytać w opisie albumu, który pojawił się na sklepie Luxtorpedy:

Ponownie nagrane znane i lubiane utwory z repertuaru Luxtorpedy w zupełnie nowych aranżacjach. Nowe oblicze Luxów można nazwać ELEKTRO.

Do nagrań zaproszono gości: DJ.BRK współproducenta płyty oraz sekcję dętą: Tomasz mazur, Józef Zatwarnicki, Dominik Szeszo. Nad nowym aranżem do utworu WILKI DWA czuwał Henryk "HENIO" Friedrich, który stworzył bity i muzyczną oprawę. Wlepki oraz naszywkę na koszulki zaprojektował "ESKAER".

Okładka płyty to zasługa od lat współpracującego z zespołem Macieja "ZUCHA" Mazurka, który dzięki niesamowitym zdjęciom Adama Polańskiego, Bruno Friedricha i DJa BRK stworzył doskonała ilustrację do kosmicznej muzyki.

Płyta została nagrana i zmiksowana przez Michała Wasyla w studio OKOLITZA w Poznaniu.

Mastering płyty: Alan Silvermann w studio masteringowym w Nowym Yorku.

Do płyty dołączone są:

- 4 wlepki w tym jedna żakardowa specjalnie tkana do tego wydawnictwa

- książeczka ze zdjęciami ze studia robionym podczas pracy nad płytą

- 9 zdjęć - obrazów, które są wizualizacją każdego z utworów

Utwory:

  1. Silnalina 21′
  2. Autystyczny 21′
  3. Wilki dwa 21′
  4. Od chyba do chyba 21′
  5. Persona non grata 21′
  6. Rausokrytes 21′
  7. Od zera 21′
  8. Niezalogowany 21′

Poniżej możecie sprawdzić jeden z numerów promujących krążek, z kolei preorder dostępny jest na stronie https://luxtorpedasklep.pl/

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)