Linkin Park udostępnili dokument o tworzeniu 'Minutes to Midnight'

i

Autor: screen: https://youtu.be/XazANPCQ4UI

Linkin Park udostępnili dokument o tworzeniu 'Minutes to Midnight'

2021-05-19 13:01

Historia zespołu Linkin Park jest wyjątkowo ciekawa i często zastanawia fanów, zwłaszcza pod kątem tworzenia albumów. Grupa udostępniła film dokumentalny, który pokazuje proces tworzenia albumu 'Minutes to Midnight'.

Linkin Park mają ciekawą historię, którą często warto opowiedzieć lub przedstawić w formie dokumentalnego filmu. Być może powstanie większa produkcja na temat zespołu, jednak zanim to się stanie, grupa udostępniła w sieci dokument na temat nagrań albumu 'Minutes to Midnight'.

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Linkin Park udostępnili dokument, który pokazuje jak nagrywana była płyta 'Minutes to Midnight'

Oryginalnie, film został wydany w maju 2007, jako dodatek DVD do albumu 'Minutes to Midnight' i jest klasycznym dokumentem, który pokazuje prace przy trzecim krążku grupy. Aby uczcić 14 rocznicę wydania albumu, zespół udostępnił cały film na swoim kanale Youtube. Zobaczcie sami:

Warto przypomnieć, że album był prawdziwym hitem i do dzisiaj sprzedał się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy na całym świecie! Obecnie, nie wiadomo czy Linkin Park wrócą jeszcze do grania. Zespół nie zakończył działalności, jednak po śmierci Chestera Benningtona, mało kto sobie wyobraża działanie grupy.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny