Tak Liam Hemsworth wygląda jako Geralt. Są fotki z planu nowego “Wiedźmina”

i

Autor: David Buchan/REX/Shutterstock/EAST NEWS; SeriesTWSéries TV Show BR/X Tak Liam Hemsworth wygląda jako Geralt. Są fotki z planu nowego “Wiedźmina”

Netflix

Tak Liam Hemsworth wygląda jako Geralt. Są fotki z planu nowego “Wiedźmina”

2024-05-17 15:54

Liam Hemsworth przejmuje rolę Geralta z Rivii. Do sieci wyciekły kolejne zdjęcia z planu 4. sezonu “Wiedźmina”, tym razem te, na które wszyscy czekali. Jak Australijczyk prezentuje się w nowym wcieleniu?

Odejście Henry’ego Cavilla z obsady netflixowego “Wiedźmina”, w którym to przez trzy sezony kreował postać Geralta, spotkała się z oburzeniem ze strony fanów. Ci uważali bowiem, że Cavill był ostatnim pozytywem tego średnio (eufemistycznie rzecz ujmując) udanego serialu.

Twórcy szybko znaleźli zastępstwo w postaci Liama Hemswortha – byłego męża Miley Cyrus, którego mogliśmy oglądać m.in. w “Ostatniej piosence” i “Igrzyskach śmierci”.

Liam Hemsworth na planie 4. sezonu “Wiedźmina”

Wielu widzów zastanawiało się, jak Australijczyk, który mówiąc szczerze jest raczej średnio podobny do Cavilla, będzie prezentował się w roli tytułowego wiedźmina. Cóż, dłużej się zastanawiać nie musimy, do sieci trafiły bowiem zdjęcia z planu, na których widzimy Liama w dwóch dobrze znanych nam geraltowych wdziankach.

SPRAWDŹ TEŻ: “Wiedźmin” Netflixa znów pod ostrzałem. Serialowa Ciri apeluje do widzów

“Wiedźmin” – kiedy premiera 4. sezonu?

Geralt jest na ten moment jedyną wymianą obsadową. W 4. sezonie w rolach głównych powrócą Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Freya Allan (księżniczka Ciri) i Joey Batey (Jaskier), a zdjęcia do nowych odcinków, jak wiemy, wciąż trwają. Nie wiemy jednak, ile czasu zajmie ekipie nakręcenie całości i tym samym, kiedy 4. sezon zadebiutuje na Netflixie. Najbliższą realną opcją jest jednak druga połowa 2025 roku.

SPRAWDŹ TEŻ: “Wiedźmin”: Freya Allan nie może się doczekać końca serialu. “Już z tym skończyłam w mojej głowie”

Wiedźmin - wielki test wiedzy!

Pytanie 1 z 9
Przez kogo został pasowany Geralt w nagrodę za obronę mostu na Jarudze?
WIEDŹMIN: gwiazdy serialu o 3. sezonie i wierności względem książek Sapkowskiego (WYWIAD)
Źródło: Tak Liam Hemsworth wygląda jako Geralt. Są fotki z planu nowego “Wiedźmina”