Las Festival 2021

i

Autor: Las Festival 2021 / screen z YouTube Las Festival Las Festival 2021

LAS Festival 2021 - data, gwiazdy, bilety, informacje

2021-05-12 12:44

LAS Festival 2021 - data, gwiazdy, bilety, informacje. Sprawdzamy kto pojawi się na scenie i czego spodziewać się w tym roku! Las Festival 2021 to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez przez fanów techno i muzyki granej w tempie minimum 140 BPM'ów. Organizatorzy wydarzenia, które zostało okrzyknięte mianem najbardziej chilloutowego w Polsce nie przestają zaskakiwać uzupełniając zarazem line up o kolejnych artystów. Pięć scen i konkretne doznania, także mnóstwo nowości - tak ma wygladać tegoroczna edycja eventu, na który można już kupić sobie bilet!

Prawdziwa przygoda i totalny luz w akompaniamencie sączącej się z głośników muzyki granej przez znanych artystów z całej Europy! Prawdziwy kosmos i odlot jakiego nie do doświadczyć się nigdzie indziej - tak o festiwalu mówią ci, którzy już tam byli!

Las Festival 2021 - data i bilety

Las Festival 2021 - data imprezy jest już znana i potwierdzona, a bilety dostępne w sprzedaży. Jeśli chcecie spędzić kilka dni w lecie i budzić się w blasku promieni słońca przebijającego się przez korony drzew, a przy tym słuchać technicznych bitów granych na 5 różnych scenach, to koniecznie spieszcie  się, bo biletów może zabraknąć! Impreza zgodnie z planem rozpocznie się 30 czerwca 2021 roku i potrwa aż do 4 lipca 2021 roku.

Muzyka techno i przemarsz studencki przez centrum Krakowa

Bilety na Las Festival 2021 są już dostępne w przedsprzedaży i możecie je nabyć w serwisie GoingApp oraz klikając w link na oficjalnej stronie imprezy. Wejściówka dla jednej osoby kosztuje aktualnie 320 złotych i uprawnia Was do przebywania na terenie imprezy przez wszystkie 5 dni festiwalu, a także do korzystania w tym czasie z dedykowanego pola namiotowego.

Las Festival 2021 - gwiazdy i informacje

Las Festival 2021, to także gwiazdy muzyki elektronicznej, bez których nie byłoby tego wyjątkowego wydarzenie. Oto najważniejsze informacje na temat line upu imprezy. na pięciu scenach pojawią się artyście z Polski, ale tez zza granicy. naszymi reprezentantami będą m.in. MKO, Spectribe, Macewicz, Aksamit, Axis Operandi, Eta Hox, Hekato, Raroh, Vi, Feelaz, Rraph, Sin, Ada Stawiarz i Szmer. Nie zabraknie również gwiazd z całej Europy! W Paczynie, bo tu odbędzie sie impreza, pojawią się również reprezentanci niemieckiej sceny Juli N More i Leon Licht, a także Casimir von Oettingen & Electronic Elephant, Coco Berlin i Empro, Mr Propellerhead oraz Mehr is Mehr. Koniecznie zobaczcie jak wygladały poprzednie edycje Las Festival!

Sonda
Las Festival 2021 - wybierasz sie na tę imprezę?