Meghan Markle

i

Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

ZAGRANICZNE

Księżna Meghan znowu przed kamerą! Wystąpi aż w dwóch produkcjach Netfliksa

2024-04-15 14:57

Księżna Sussexu oficjalnie wraca na ekrany. Nie będzie to oczywiście wielki powrót do serialu "W garniturach", tylko coś zupełnie nowego. Co więcej, Netflix szykuje aż dwa formaty z udziałem Meghan Markle! Nadchodzące tytuły skradną serca widzów i będą hitem w streamingu? Są już pierwsze informacje.

Meghan Markle zanim została księżną, to oczywiście zaliczyła trochę występów w filmach i serialach. Pojawiła się w "Szpitalu miejskim", "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku", "Twoim na zawsze", "Nieustraszonym", "Iskrach miłości", czy chociażby w "Szefowie wrogowie". Jednym z najgłośniejszych występów ciągle zostaje jej kreacja Rachel Zane w prawniczym serialu "W garniturach". Przypomnijmy, że księżna wróciła nawet jakiś czas temu do serwisu Netfliksa w produkcji "Harry and Meghan", gdzie mogliśmy podejrzeć kulisy jej życia na dworze królewskim. I chyba bardzo zatęskniła za kamerą, bo w drodze są już kolejne dwa tytuły z kategorii non-fiction. O czym będzie tym razem?

Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32

Meghan Markle tworzy dwa seriale dla Netfliksa

Książę Harry i Meghan Markle wyprodukują dwa nowe formaty lifestylowe, które będą kolejnym wejściem w przestrzeń prywatną słynnej pary. Pierwszy z nich będzie skupiał się głównie na Meghan Markle i jej "celebrowaniu radości z gotowania, ogrodnictwa, gościnności oraz przyjaźni". Reżyserii podejmie się Michael Steed, a na stanowisku showrunnerki zasiądzie znana z "Selena + Chef" Leah Hariton.

Z kolei drugi format zanurzy widzów w świecie profesjonalnej gry w polo i przedstawi przy tym mistrzostwa Polo U.S. Open w Wellington na Florydzie. W tym przypadku przy formacie będzie pracował Miłos Balać, który ma na swoim koncie serię "Witamy w Wrexham" z Ryanem Reynoldsem i Robem McElhenneyem na ekranie. Obie produkcje nie mają jeszcze tytułów, ale wiemy, że będą dostępne w serwisie Netflix.

Źródło: Księżna Meghan znowu przed kamerą! Wystąpi aż w dwóch produkcjach Netfliksa