Ksiądz, który mówił 'wiedz, że coś się dzieje', zorganizował imprezę w czasie pandemii!

i

Autor: screen: https://youtu.be/bCVR1s4o77c

Ksiądz, który mówił 'wiedz, że coś się dzieje', zorganizował imprezę w czasie pandemii!

2020-12-17 12:10

Pamiętacie księdza Natanka? To jeden z bohaterów viralowego nagrania, które około 10 lat temu było prawdziwym hitem sieci. Jeżeli myśleliście, że ksiądz, który wszędzie widział zło i czerń nie powróci, to wyprowadzamy was z błędu. Ksiądz Natanek wrócił i to z imprezą w czasie pandemii.

Księdza Natanka kojarzy większość osób, która około 10 lat temu świadomie chłonęła to, co było obecne w sieci. Słynny filmik, w którym ksiądz mówi o zagrożeniu jakie skrywa Harry Potter i Pokemony, stał się klasykiem, a słowa 'wiedz, że coś się dzieje', weszły do mowy potocznej i są z nami do dziś. Jeśli zastanawialiście się, co tam słychać u księdza Natanka, to śpieszymy poinformować, że zrobić imprezę na 60 osób, mając gdzieś pandemię.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Ksiądz Natanek powrócił z imprezą na 60 urodziny i to w czasie pandemii

Przypomnijmy, że lata temu, ksiądz Natanek został ukarany suspensą i zawieszony w wykonywaniu funkcji kapłana. To nie przeszkodziło jednak, by nazywać siebie żołnierzem Chrystusa i założyć 'Pustynię Niepokalanów'.

Generalnie, o Natanku było bardzo cicho, aż do niedawna, gdy zorganizował swoje 60 urodziny. Wiadomo, niby nic złego, z tym, że w czasie pandemii organizować tego typu wydarzenie? Trochę nieodpowiedzialne, tym bardziej, że Natanek zapewniał, że nie ma się czego bać, tym bardziej koronawirusa, a na miejscu będą kiełbaski, skrzydełka, napoje i namiot do ogrzania się. Pojawiło się kilkadziesiąt osób i będą musieli spodziewać się konsekwencji, teraz już wiedzą, że coś się dzieje...