Kuba Wojewódzki

i

Autor: Bartosz KRUPA/East News

Kuba Wojewódzki jednak zostaje w TVN? Edward Miszczak: To jest jakaś totalna głupota

2021-09-09 13:51

Kuba Wojewódzki ogłosił koniec swojego kultowego talk show w TVN! Po 20 latach program ma zniknąć z anteny, o czym dziennikarz poinformował na Instagramie. Fani są w szoku! Dopiero rozpoczął się nowy sezon talk show. Co się stało? Co w przyszłości stanie się ze słynnym programem Kuby Wojewódzkiego? Głos w sprawie zabrał Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Kuba Wojewódzki kończy swój słynny program talk show! - W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat.To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych - czytamy na koncie na Instagramie słynnego prezentera. Dodał także czarno-białe zdjęcie z logo TVN-u w tle. Czy to oznacza, że Kuba Wojewódzki żegna się ze stacją, której był jedną z czołowych twarzy? To pytanie zadaje sobie wielu jego fanów! Byłby to ogromny szok i duża zmiana w polskiej telewizji. Sprawę kilka godzin później skomentował Edward Miszczak. - To jest jakaś totalna głupota. To słynne prowokacje Kuby - powiedział dyrektor programowy TVN. Jaka jest więc prawda na temat odejścia Wojewódzkiego z TVN? Przekonamy się wkrótce.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08

Kuba Wojewódzki kończy program. Reakcje internautów

"Ty chyba sobie żarty stroisz?", "Chyba rzucę telewizorem jak krzesłem w hotelu jeśli to prawda", "Nie strasz mnie, bo już się kawą oplułam, a nie ręczę co się zaraz wydarzy" - to tylko niektóre z wielu komentarzy, które można przeczytać pod postem Wojewódzkiego.

Źródło: Koniec Kuby Wojewódzkiego w TVN? Co dalej z kultowym programem? [AKTUALIZACJA]