Koncert Tilla Lindemanna trafi do kin! Gdzie go obejrzeć?

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/Lindemann/videos/1439797883044984/

Koncert Tilla Lindemanna trafi do kin! Gdzie go obejrzeć?

2021-05-06 9:30

Till Lindemann mocno rozwinął swoją karierę solową, zyskując ogromną ilość fanów, którzy śledzą wszystkie jego poczynania. Okazuje się, że koncert artysty z Moskwy, będzie można zobaczyć na ekranach kin! Kiedy i gdzie będzie dostępny występ?

Koncertowe wydawnictwo projektu Lindemann będzie ostatnią rzeczą, która wyjdzie pod tym szyldem. Już teraz wokalista Rammstein działa pod swoim imieniem i nazwiskiem, a koniec współpracy z Peterem Tägtgrenem, oznacza koniec projektu pod nazwą Lindemann. Fani jednak powinni się ucieszyć, bo ostatni koncert grupy zostanie wyświetlony na ekranach kin! Gdzie będzie można zobaczyć występ z Moskwy?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Koncert projektu Lindemann na dużym ekranie? Które kina wyświetlą występ?

Specjalny koncert, który pojawi się na DVD, Blu-rayu i winylu, zostanie pokazy w kinach dzień przed premierą, czyli 20 maja 2021 w takich krajach jak: Wielka Brytania, USA, Rosja, Białoruś, Ukraina i Australia. Latem koncert pojawi się na ekranach w Niemczech i Austrii. Dlaczego nie zobaczymy koncertu w Polsce? Bardzo prawdopodobne, że jest to związane z tym, że kina w naszym kraju otworzą się dopiero 29 maja. Z resztą, trasa projektu Lindemann ominęła Polskę, co też może być przyczyną. Zobaczcie zwiastun koncertu:

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat