Kolejna kobieta oskarża Marilyna Mansona o znęcanie się nad nią

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Kolejna kobieta oskarża Marilyna Mansona o znęcanie się nad nią

2021-05-06 8:57

Marilyn Manson nie ma ostatnio lekko i spokojnie można powiedzieć, że jego kariera stoi pod znakiem zapytania. Do licznych oskarżeń ze strony byłych partnerek, doszły kolejne zarzuty, które z pewnością nie ułatwią sprawy wokaliście.

Sytuacja Marilyna Mansona jest coraz trudniejsza, tym bardziej, że z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji, które mówią o tym, że wokalista dopuszczał się nieobyczajnych czynów wobec wielu kobiet, a swoje partnerki maltretował fizycznie i psychicznie. Tym razem pojawiły się oskarżenia ze strony Ashley Morgan Smithline, która jest jedną z 15 kobiet, które oskarżają artystę o maltretowanie fizyczne i psychiczne. W wywiadzie dla 'People Magazine', kobieta ujawniła szczegóły życia z Mansonem.

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Ashley Morgan Smithline o życiu z Marilynem Mansonem: biczował mnie i trzymał w klatce

W wywiadzie dla 'People Magazine', Ashley opowiedziała o tym, co przeżyła będąc u boku Mansona:

Bywało tak, że gryzł mnie, biczował i zamykał w klatce. Naciął mój brzuch i wypił moją krew, potem kazał mi wypić swoją. Im bardziej dawałam mu się ranić, tym bardziej go kochałam i tym bardziej byłam jemu oddana.

Na słowa zareagował przedstawiciel Marilyna Mansona, który skomentował doniesienia, mówiąc:

W jej słowach jest tyle fałszu, że nawet nie wiedzielibyśmy od czego zacząć. Związek ten, bo w ograniczonym stopniu był to związek, nie przetrwał jednego tygodnia.

Kobieta twierdzi, że była blisko z Mansonem przez dwa lata. Od czasów pierwszych oskarżeń, wokalista nie udziela się publicznie i praktycznie zniknął z mediów społecznościowych.

Sonda
Komu wierzysz?