Kirk Hammett potwierdza: powstają nowe riffy na album Metalliki

i

Autor: screen: https://youtu.be/-E1OhrLhKL8

Kirk Hammett potwierdza: powstają nowe riffy na album Metalliki

2021-04-12 8:57

Z nagraniami płyt Metalliki nie jest nigdy łatwo i często proces twórczy może trwać nawet 10 lat. Tym razem jest trochę łatwiej, bo nie ma koncertów i wygląda na to, że artyści mają sporo weny. Tak przynajmniej stwierdził ostatnio Kirk Hammett, który potwierdził, że powstają nowe riffy!

Metallica ma swój tryb pracy, który często denerwuje fanów i trudno się dziwić. Z reguły wszystko trwa bardzo długo i często pojawiają się bardzo sprzeczne informacje na temat procesu twórczego. Kirk Hammett wypowiedział się na temat tworzenia nowych rzeczy dla zespołu i podobno powstają nowe riffy!

Co tam w środku gra? - Motorhead

Kirk Hammett o nowym albumie Metalliki: powstają nowe riffy

Jeżeli spodziewacie się obszernego wywiadu na temat albumu, to raczej nie zdziwicie się jak dowiecie się, że Kirk w bardzo krótkim wpisie poinformował o tym, że powstają nowe rzeczy. Na Twitterze Hammetta pojawił się krótki wpis gdzie możemy przeczytać:

Pracuję nad nowymi riffami

Wiadomo, od pracy nad nowymi riffami, aż do finalnego kształtu i nagrań daleka droga, ale chociaż coś się zaczęło dziać konkretniej. Oczywiście, o ile Kirk nie zgubi telefonu na nagraniami...

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny