Ilustracja do artykułu

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=0m6smR-M2qg

Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

2020-10-23 11:56

Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.

Metallica ma w swojej dyskografii albumy, które przeszły do historii, jako dzieła ponadczasowe. Z pewnością można tak powiedzieć o albumie 'S&M', który w 2020 roku doczekał się kontynuacji. Kirk Hammett postanowił wypowiedzieć się na temat obu krążków, porównując je do siebie.

PAUL MCCARTNEY ZAPOWIADA NOWY ALBUM I ZAMKNIĘCIE KULTOWEJ TRYLOGII. ZAJĘŁO MU TO 40 LAT!


Kirk Hammett porównał 'S&M' i 'S&M2'. Który album jest lepszy według niego?

W wywiadzie dla 'So What', Kirk został poproszony o porównanie obu wydawnicw z orkiestrą. Tak to widzi artysta:

Mam wielki szacunek do koncertów, które zagraliśmy 21 lat temu. Zawsze uważałem, że wyszły świetnie. Dały nam wiele radości i przyniosły naprawdę dobry album z orkiestrą. Kiedy więc pojawiła się możliwość powtórzenia tego, byłem zachwycony i powtarzałem sobie: Będzie o wiele lepiej, ponieważ ustanowiliśmy precedens.

Nie działaliśmy już po omacku. Mieliśmy doświadczenie, na którym mogliśmy bazować, wszystko było nam znane. Osobiście nie mogłem się doczekać, wiesz? Nie odczuwałem stresu. Przygotowywałem się do tych koncertów w taki sam sposób, jak przygotowuję się do innych występów. Nie było w tym nic wyjątkowego.

MILEY CYRUS ZAPOWIADA PŁYTĘ Z COVERAMI METALLIKI! KIEDY PREMIERA?