Kazik i Kwartet ProForma - Gorzki płacz: DWIE WERSJE TELEDYSKU do nowego singla. Zobaczcie! [VIDEO]

2015-07-01 13:55
Kazik i Kwartet ProForma w nowych klipach
Autor: fot. screen klipu z YouTube

Gorzki płacz, czyli trzeci singiel z albumu Wiwisekcja to dwie wersje teledysku Kazika i Kwartetu ProForma. Jakie były kulisy powstawania klipów? Znamy szczegóły!

Kazik Staszewski i Kwartet ProForma wydali aż dwa klipy do kawałka Gorzki płacz. Wersję "gorzki" oraz wersję "płacz" możecie zobaczyć już teraz na EskaROCK.pl! Przed kilkoma dniami zdradzaliśmy szczegóły dotyczące singla z ostatniej płyty. Tym razem warto wspomnieć o niezwykłej formie teledysków, które wyglądają trochę jak produkcja kina niezależnego. O co chodzi? Sprawdźcie!

>>> Sziget Festival 2015: BILETY, gwiazdy. Sprawdź informacje i wygraj wejściówki na imprezę w Budapeszcie <<<

Kazik Staszewski jest odpowiedzialny zarówno za reżyserię oraz scenariusz obu klipów. Mimo że piosenka Gorzki płacz porusza tematy miłości, tęsknoty, rozpaczy i przebaczenia, to same teledyski utrzymane są w żartobliwym tonie. Przedstawiają one bowiem ojca (w tej roli Przemysław Lembicz) z synem (Kazik).

Wideoklip do Gorzkiego płaczu został nagrany w czasie jednej z prób zespołu - stąd swobodna atmosfera na planie klipu. Dodatkowym akcentem humorystycznym jest opis klipów - znajdziecie go pod oboma filmami w serwisie YouTube.

Sam Staszewski pisze o sobie, że jest pomysłodawcą nakręcenia klipu telefonem. Przemysław Lembicz, co podkreślają artyści, wypożyczył białą koszulę Kazikowi na potrzeby wideoklipu. Obaj muzycy trochę śpiewają piosenkę. Warto zapoznać się z pełną listą osób występujących w dramacie :-)

KAZIK & KWARTET ProForma - Gorzki płacz (wersja gorzki)KAZIK & KWARTET ProForma - Gorzki płacz (wersja płacz)>>> Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? <<<