Katowicki Spodek świętuje 50-lecie i nawiązuje do koncertów Rammstein oraz Depeche Mode

i

Autor: freeimages.com/Merlinox MrX

Katowicki Spodek świętuje 50-lecie i nawiązuje do koncertów Rammstein oraz Depeche Mode

2021-05-07 11:51

Katowicki Spodek to miejsce magiczne, które gościło u siebie wielkich artystów. Z okazji 50-lecia istnienia obiektu, postanowiono stworzyć specjalne plakaty, które w gwarze śląskiej nawiązują do występów takich grup jak Rammstein czy Depeche Mode.

Katowicki Spodek to miejsce, które gościło u siebie wielu uznanych artystów, którzy przez lata osiągnęli status kultowych. Z okazji 50-lecia obiektu, postanowiono stworzyć specjalne plakaty, które w gwarze śląskiej, odwołują się do wydarzeń, które obyły się w kultowym Spodku.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Katowicki Spodek świętuje 50-lecie. Na mieście pojawiły się plakaty w gwarze śląskiej, które nawiązują do niezapomnianych koncertów

'A pamiyntosz jak żeś rycała na koncercie Depeszów w Spodku?', albo 'Cni mi się za Tobą, jak za koncertami w Spodku', takie hasła można zobaczyć na mieście, a promują one w oryginalny sposób 50-lecie kultowego Spodka. To jednak nie koniec atrakcji, bo prezes firmy PTWP Event Center, operatora Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach Marcin Stolarz, zapowiedział specjalny projekt 'Studio Spodek':

8 maja nadawać będziemy online ze Studia Spodek. W rozmowach z architektami, sportowcami, osobami związanymi z obiektem przypomnimy emocje, wspomnienia i przeżycia. Opowiemy także o tym, co ekscytującego przed nami. Wybierzemy się na wirtualny spacer po zakamarkach Spodka i przywołamy najciekawsze wydarzenia. Zapraszamy do wspólnego świętowania urodzin, tak jak obecnie to możliwe - online.

Zobaczcie, jak prezentują się specjalne plakaty:

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat