Katarzyna Nosowska wyśmiała słynne zdjęcie Kingi Rusin

2020-02-14 13:12
Ilustracja do artykułu
Autor: WBF

Katarzyna Nosowska znana jest z tego, że potrafi w bardzo celny i zabawny sposób skomentować otaczającą ją rzeczywistość. Tym razem, słynna wokalistka postanowiła skomentować słynne zdjęcie Kingi Rusin.

Katarzyna Nosowska podbiła internet swoimi relacjami na Instagramie, które stały się prawdziwym hitem. Wokalistka pokazała wiele razy, że z ogromnym dystansem podchodzi do świata, do samej siebie i najnowszych wydarzeń. Tym razem, Nosowska postanowiła skomentować to, co ostatnio zalało cały internet, czyli zdjęcie Kingi Rusin.

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA


Katarzyna Nosowska wyśmiała słynne zdjęcie Kingi Rusin

O co chodzi? O zdjęcie Kingi Rusin z Adele, które zostało zrobione na imprezie pełnej celebrytów w USA. Dziennikarka opisała ze szczegółami przebieg imprezy, chwaląc się, że Jay-Z uczył ją tańca, a Beyonce uznała, że sukienka Rusin przyćmiła jej kreację. Post stał się viralowy i mimo tego, że został usunięty, cały internet nadal nim żyje. Nosowska postanowiła skomentować to w swój sposób pisząc pod zdjęciem:

Kochani, nie mam siły odpowiadać dziennikarzom z Peru, Namibii KazaChstanu, dlatego napiszę tu: Tak, Kinga była z nami podczas ślubu, nie tylko przy altance, ale również wtedy gdy składaliśmy przysięgę, którą składała z nami w trójgłosie:) P.S. @kingarusin - mnie się Twoja relacja bardzo podobała i obawiam się, że gdybym to ja była na tej imprezie- to uczyniłabym z wpisów serial, który nie skończyłby się nigdy


BILLIE EILISH Z PIOSENKĄ DO BONDA. TAK BRZMI NUMER 'NO TIME TO DIE' [AUDIO]