Karniak, czyli nowy miniserial Comedy Central. Kiedy premiera produkcji?

i

Autor: Materiały prasowe Nowy miniserial na Comedy Central - "Karniak"

"Karniak", czyli nowy miniserial Comedy Central. Kiedy premiera produkcji?

2022-11-09 11:24

Comedy Central zadba o dobry humor kibiców podczas nadchodzącego mundialu! Błyskotliwe analogie, plejada gwiazd i niebanalne żarty, które rozbawią nawet najbardziej niewzruszonych widzów. W czwartek, 17 listopada na antenie stacji zadebiutuje nowy miniserial „Karniak”. Premierowe odcinki emitowane będą w każdy poniedziałek i czwartek, a w roli głównej zobaczymy niezastąpionego Rafała Rutkowskiego. Eska ROCK ma patronat nad serialem!

Stacja Comedy Central sprawi, że polscy kibice przeżyją Mistrzostwa Świata w Katarze w doskonałych nastrojach! Już w listopadzie swoją premierę będzie miał „Karniak” – nowy miniserial pełen nietuzinkowego humoru i bezpardonowych żartów. Popularny aktor i komik Rafał Rutkowski wcieli się w rolę niepozornego trenera piłki nożnej, który udowodni, że stare piłkarskie prawdy mają zastosowanie nie tylko na murawie, a boiskowe analogie z powodzeniem sprawdzają się również w codziennym życiu.

"Karniak" - szczegóły produkcji

„Karniak” to produkcja komediowa, w której wszyscy bohaterowie występują pod swoim prawdziwym nazwiskiem. W każdym z dziewięciu ok. 4-minutowych odcinków do trenera Rutkowskiego dołączy inna polska gwiazda. Po drugiej stronie trenerskiego biurka zasiądą: Radosław Majdan, Sławomir, Jarosław Gugała, Aleksandra Szwed, Michał Wiśniewski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Katarzyna Bujakiewicz, Paweł Koślik oraz Tomasz Smokowski.

Widzów czekają dialogi obfitujące w niewybredne żarty, które nie będą oszczędzać występujących gości. Rutkowski okaże się nie tylko doświadczonym selekcjonerem, ale i prawdziwym... trenerem życia. Rozwiąże problemy małżeńskie, zmierzy się ze stereotypami, pomoże się przebranżowić i zażegnać kryzys twórczy, a nawet przeprowadzi trening aktorski.

Najpierw były łzy, ale liczy się finał. Agnieszka Chylińska w Esce Rock

"Karniak" - kiedy premiera serialu?

Premiera serialu odbędzie się w czwartek 17 listopada po godz. 22.00 na antenie Comedy Central oraz w digitalu – na kanale YouTube i profilu Facebook Comedy Central Polska. Kolejne odcinki „Karniaka” będzie można oglądać w każdy poniedziałek i czwartek. Emisja ostatniego epizodu będzie miała miejsce jeszcze przed finałem mistrzostw.