Kajko i Kokosz doczekają się filmu fabularnego! Co wiemy o produkcji

i

Autor: screen: fmOmlOGfx7c

Kajko i Kokosz doczekają się filmu fabularnego! Co wiemy o produkcji

2021-04-21 12:06

Kajko i Kokosz to ważne postaci komiksowe dla wielu osób i jak się okazało niedawno, zainteresowanie ciągle jest spore i to wśród kilku pokoleń. Ogłoszono, że trwają prace nad stworzeniem fabularnej wersji przygód Kajko i Kokosza!

Kajko i Kokosz to postaci, które są ważne dla kilku pokoleń i jak ostatnio mogliśmy zauważyć, cały czas zainteresowanie jest spore. Dowodem na to może być animowany serial, który dostępny jest na Netflixie. Okazuje się jednak, że to nie koniec, bo w planach jest stworzenie filmu fabularnego! Co wiemy o planowanej produkcji?

Co tam w środku gra? - Kult

Kajko i Kokosz w wersji filmowej? Rozpoczęły się prace nad projektem

Studio Aurum Film ogłosiło, że ruszają prace na filmową adaptacją komiksu 'Kajko i Kokosz'! Scenariusz ma napisać Krzysztof Gureczny, a na fotelu reżysera zasiądzie Mateusz Rakowicz. Ma to być pierwsze tego typu przedsięwzięcie związane z Kajko i Kokoszem. Widać jednak, że zainteresowanie postaciami wzrosło po tym, jak na Netflixie pojawił się animowany serial. Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać i wypatrywać ogłoszeń castingowych! Ciekawe, kto wcieli się w główne postaci? 

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!