Jeden z ostatnich utworów Alexiego Laiho. Grupa Bodom After Midnight udostępniła klip

i

Autor: screen: https://youtu.be/scgnSjvwoJ8

Jeden z ostatnich utworów Alexiego Laiho. Grupa Bodom After Midnight udostępniła klip

2021-04-01 14:32

Śmierć Alexiego Laiho jest ogromnym ciosem dla fanów, którzy liczyli na jeszcze wiele muzyki ze strony artysty. Okazuje się, że przed śmiercią Alexi zarejestrował sporo materiału i właśnie do sieci trafiło nowe nagranie.

Odejście Alexiego Laiho to ogromny cios dla fanów oraz dla świata metalu, który czekał na nowości od artysty. Okazuje się, że mimo przedwczesnego odejścia artysty, dostaniemy nową muzykę, która została nagrana przed śmiercią wokalisty. W sieci pojawił się także premierowy utwór!

Co tam w środku gra? System Of A Down

Po śmierci Alexiego Laiho pojawił się numer w sieci

Zespół Bodom After Midnight, który był ostatnim składem Alexiego, udostępnił w sieci numer 'Paint the Sky with Blood', który jest zapowiedzią minialbumu zespołu, który ukaże się 23 kwietnia 2021. Do piosenki powstał nawet teledysk, w którym możemy zobaczyć cały zespół, co z pewnością jest pięknym ukłonem dla zmarłego artysty. Zobaczcie sami:

Alexi Laiho zmarł 29 grudnia 2020, jak wykazała sekcja zwłok, w organizmie Laiho wykryto mieszankę opioidów, środków przeciwbólowych i leków na bezsenność. Przyczyną śmierci było 'alkoholowe zwyrodnienie tkanki łącznej wątroby oraz trzustki'

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]