Jason przyszedł na plan pijany i był ubrany jak Johnny Depp. Internauci wykupili dostęp do notatek z sesji terapeutycznych Amber Heard

i

Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News Jason Momoa zadręczał Amber Heard?

"Jason przyszedł na plan pijany i był ubrany jak Johnny Depp". Internauci wykupili dostęp do notatek z sesji terapeutycznych Amber Heard

2023-10-12 11:57

Amber Heard i Jason Momoa mieli okazję współpracować ze sobą kilka lat temu na planie filmu "Aquaman". Wydawało się, że ta dwójka darzy się sympatią i wyjątkowo dobrze układał im się kontakt na planie. Widocznie zmieniło się to z czasem, a wspólna praca w ramach kolejnej części produkcji była daleka od przyjemnej.

W 2018 roku na ekrany kin na całym świecie trafiła najnowsza produkcja ze świata DC Comics. Mowa oczywiście o Aquamanie, w którego wcielił się Jason Momoa, a któremu na ekranie towarzyszyła Amber Heard. Już wtedy udział aktorki w projekcie budził kontrowersje, ze względu na sytuację między nią a jej byłym mężem, aktorem Johnnym Deppem. Te znacznie wzrosły gdy wystartowały prace na planie drugiej części produkcji, gdy głośno było już na temat licznych procesów między byłymi małżonkami. Fani nawet nie ukrywali, że nie życzą sobie, by aktorka powróciła w roli Mery, powstały liczne petycje, mające na celu wywrzeć na twórcach presję, by Heard całkowicie zwolnić. Tak się nie stało, jednak wiadomo, że rola Amber w nadchodzącym filmie Aquaman i Zaginione Królestwo została znacząco ograniczona, na co wskazywał już wypuszczony kilka miesięcy temu zwiastun.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Amber Heard była dręczona przez Jasona Momoę na planie drugiej części "Aquamana"?

Wydawało się, że mimo tego wszystkiego Jason i Amber lubią się prywatnie i dobrze im się ze sobą pracuje. Zupełnie inne światło na ten pogląd rzucają dokumenty, dostęp do których wykupili Internauci. Chodzi o zapiski z terapii, na które aktorka uczęszczała do terapeutki dr Dawn Hughes, która zmuszona była odtajnić swoje notatki. Z zapisków z 2021 roku, a więc z czasów, gdy trwały zdjęcia do nowej części Aquamana wynika, że Amber czuła się prześladowana przez Momoę, ten miał nawet nie ukrywać, że nie jest mile widziana na planie i robił co mógł, by wyrzucić ją z obsady. Amber miała jednak za wszelką cenę walczyć o to, by pozostać częścią produkcji, co też się udało.

Okazuje się, że wpływ miał na to... Elon Musk! Miał on wysłać list do szefa Warner Bros, w którym wręcz groził zarządowi wytwórni i domagał się, by ta pozostała w obsadzie.

Pijany Momoa jak Johnny Depp na planie?!

Uwagę Internautów zwróciły przede wszystkim notatki, w których Heard oskarżyła Jasona o to, że pojawił się na planie pijany, a do tego był ubrany jak... Johnny Depp! Amber miała zwrócić się w sprawie do szefów DC Comics, Ci jednak odrzucili jej twierdzenia. Wszystko to miało dziać się pod koniec grudnia 2021 roku.

Jason powiedział, że chce, żebym została zwolniona. Jason był pijany – przyszedł późno na plan. Ubieraj się jak Johnny. Miał też te wszystkie pierścienie - widnieje w notatkach.