Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

2020-01-27 16:42
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=pwcz2nGOBGg

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a to prawdziwe wydarzenie, na które czeka wielu fanów na całym świecie. Krążek ma pojawić się w lutym, muzykę na niego układało wielu znanych artystów. Wśród instrumentalistów jest między innymi Duff McKagan, który zdradził szczegóły prac nad krążkiem.

MUZYCY SOAD, RATM I A7X POŁĄCZYLI SIŁY, BY NAGRAĆ COVER RADIOHEAD


Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradził kulisy

McKagan został zapytany o prace nad płytą Ozzy'ego w wywiadzie dla radia 95,5 KLOS. Jak się okazuje, praca szła bardzo szybko:

Andrew Watt zadzwonił i zapytał, czy mam trochę wolnego czasu, bo musi napisać piosenki na płytę Ozzy’ego. Akurat byłem w LA, więc zjawiłem się w jego studiu. Wszystko było przygotowane. Ktoś podał riff i czerpaliśmy z niego inspiracje.

Nigdy wcześniej nie tworzyliśmy razem. Był tam też mój techniczny, Mick Bob, który powiedział: Pamiętajcie, że Ozzy jest fanem Beatlesów, nie zapomnijcie, żeby było tam coś z Beatlesów. I tak w cztery dni powstało dziewięć piosenek.
Potem przyszedł Ozzy i bardzo mu się spodobało. Natychmiast zaczął pisać słowa i nagrywać wokale. Myślę, że płyta jest bardzo dobra.

Album 'Ordinary Man' ukaże się 21 lutego.

SLAYER POWRÓCI W 2020 ROKU? ZESPÓŁ SKOMENTOWAŁ