Jak Dave Grohl czuje się, gdy słyszy w radiu Nirvanę? Artysta szczerze odpowiedzial

i

Autor: screen: https://youtu.be/54LEywabkl4

Jak Dave Grohl czuje się, gdy słyszy w radiu Nirvanę? Artysta szczerze odpowiedzial

2021-02-08 12:08

Mimo ogromnego sukcesu zespołu Foo Fighters, Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną, z którą odnosił pierwsze, gigantyczne sukcesy. Jak artysta reaguje na muzykę zespołu gdy usłyszy ją w radiu?

Dave Grohl od lat odnosi sukcesy z zespołem Foo Fighters, jednak wszyscy i tak będą go kojarzyć tylko z występami w Nirvanie, z którą odnosił największe sukcesy. Jak artysta reaguje na muzykę zespołu, gdy słyszy ją w radiu?

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Jak Dave Grohl reaguje na muzykę Nirvany w radiu? 'To dla mnie bardzo osobiste i emocjonujące doświadczenie'

Przy okazji premiery nowego krążka Foo Fighters, Dave udziela wielu wywiadów i nie mogło zabraknąć tematu Nirvany. Jak artysta reaguje na muzykę zespołu, gdy słyszy ją w radiu? W wywiadzie dla 'My Planet Rocks', Dave powiedział:

Czasami się zdarza, że jadę samochodem i puszczą piosenkę Nirvany. Nie myślę wtedy o muzyce tylko o miejscu i czasie, kiedy to nagrałem. Mój stosunek do Nirvany jest inny niż innych osób, bo było to dla mnie bardzo osobiste i emocjonujące doświadczenie. Patrzę więc na muzykę tak, jakbym patrzył na album ze starymi zdjęciami. Pamiętam wszystko sprzed 32 lat. Zwykle przypominają mi się emocje, jakie towarzyszyły nagraniom. (…) Myślę sobie: „kupiłem wtedy motocykl” albo „poznałem piękną dziewczynę” albo „zabrałem matkę na kolację”.

Sonda
Jak Ci się podobał występ The Weeknda?