Brian Johnson powraca! Nowy utwór wokalisty AC/DC jest już w sieci

i

Autor: Bulls

Jak będą wyglądały koncerty AC/DC, skoro Brian Johnson ma problemy ze słuchem. Jest odpowiedź

2020-12-08 9:54

Powrót AC/DC z nową płytą to jedno z większych wydarzeń w świecie muzyki. Wiadomo, że po wygaszeniu pandemii koronawirusa, grupa będzie chciała pojechać w trasę. Jak to się ma do tego, że Brian Johnson zmagał się niedawno z problemami ze słuchem?

Gdy nowa płyta AC/DC pojawiła się na ryku, wszyscy zaczęli zadawać sobie jedno pytanie, czy grupa ruszy w trasę koncertową? Wszystko przez problemy ze słuchem, które mocno zatrzymały kilka lat temu Briana Johnsona. W końcu, po wielu niejasnościach, udało się ustabilizować sytuację w AC/DC i połączyć zespół. A co z koncertami? Czy Brian Johnson będzie mógł występować?

Co tam w środku gra? Keith Richards

AC/DC wyruszy na koncerty? Co ze słuchem Briana Johnsona?

W rozmowie dla Teraz ROCKa, którą przeprowadził Marcin Bąkiewicz, Brian Johnson odpowiedział, jak ma się sytuacja z jego słuchem i ewentualnymi koncertami:

W lutym polecieliśmy nakręcić teledysk do Holandii, do Amster­damu, i Angus zapytał mnie: Słuchaj, czy chciałbyś wypróbować tę nową technologie, którą masz w uszach na żywo? Bo studio to inna para kaloszy. To otoczenie, które możesz kontrolować. A scena to pole bitwy, na którym musisz sobie poradzić. Odpowie­działem, że oczywiście. I zagraliśmy na pełnej mocy. Powiedziałem: Tak głośno jak to możliwe. I ta technologia świetnie się sprawdziła. Przez piętnaście dni graliśmy codziennie próby, a ja wszystko słysza­łem! Ludzie pewnie nie rozumieją tego, o czym teraz mówię, ale gdy stracisz słuch i nie słyszysz dokładnie muzyki, a potem znów ją usłyszysz i usłyszysz swój głos, to coś wspaniałego. Usiedliśmy wszyscy razem i pogadaliśmy o tej sytuacji, docho­dząc do wniosku, że to działa naprawdę dobrze.

Pozostaje tylko czekać na koncert zespołu w naszym kraju.