Jackass

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Jackass trafi na Netflix w rozszerzonej wersji! Kiedy pojawi się w streamingu?

2022-04-23 12:03

Jackass powrócili w wielkim stylu na wielkie ekrany! Twórcy zapowiadają, że to jeszcze nie wszystko i już niedługo zobaczymy rozszerzoną wersję kontrowersyjnego filmu. Wiemy, kiedy pojawi sie na Netfliksie!

Po 11 latach ekipa Jackass wróciła na swoją ostatnią krucjatę i z początkiem 2022 roku pokazała kolejną część szalonych przygód. W nowej odsłonie pojawiła się stara ekipa: Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Dave England, Wee Man, Danger Ehren i Preston Lacy. Jackass Forever ponownie zszokowało i utrzymało poziom sprzed lat. Szalonych i mocnych scen nie brakowało! Chociaż twórcy podkreślają, że i tak wycięli sporo materiału, aby film mógł pojawić się w kinie. Dla wszystkich fanów kontrowersyjnego hitu mamy jednak dobrą wiadomość. Nakręcony materiał się nie zmarnuje! Netflix udostępni wersję rozszerzoną filmu, w którym zobaczymy wszystkie wycięte sceny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najbardziej kontrowersyjne programy świata. O tych produkcjach było naprawdę głośno!

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Jackass 4.5 na Netflix - kiedy premiera kontrowersyjnego filmu?

Streamingowy gigant ogłosił, że najnowsza odsłona Jackassów zasili bibliotekę Netfliksa. Współpracę z firmą podjęło studio Paramount, które postanowiło przedstawić widzom usunięte sceny z "Jackass Forever". Nowy projekt nazwano "Jackass 4.5". Komedia zadebiutuje na platformie 20 maja 2022 roku.

Sonda
Lubisz kontrowersyjne formaty w TV?

O czym jest seria filmów Jackass?

Jackass to kontrowersyjna komedia, która opiera się na szalonych wyczynach kaskaderskich. Obsada składa się z grupy szaleńców, którzy nie boją się niczego. Dosłownie niczego. Poza stałą ekipą w produkcjach pojawiają się również znane gwiazdy - np. Tony Hawk, czy Shaquille O'Neal.

Źródło: Jackass trafi na Netflix w rozszerzonej wersji! Kiedy pojawi się w streamingu?