Ikony Motoryzacji - wystawa

i

Autor: Materiały prasowe

Ikony Motoryzacji - jedyna taka moto-wystawa w Polsce! Ponad 50 samochodów i emocjonujący turniej

2022-04-14 16:25

Takich samochodów nie zobaczysz na drodze. Są rzadkie, cenne, ekskluzywne i prestiżowe. Zdarza się, że migną lewym pasem, nie dając czasu, by się im przyjrzeć. Stąd właśnie wystawa Ikony Motoryzacji - po to, aby zobaczyć je z różnych stron, spokojnie ocenić i sfotografować oraz dowiedzieć się o nich więcej. Wszystkie szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie poniżej. Wstawa trwa do 18 kwietnia 2022!

Wystawa Ikony motoryzacji jest pierwszą edycją planowanego corocznego cyklu prezentacji samochodów - wybitnymi dzieł techniki i designu. Zgromadzone pojazdy reprezentują różne segmenty i etapy rozwojowe. Nacisk został położony na samochód sportowy - typ najsilniej przemawiający do emocji, atrakcyjny wizualnie, budowany z myślą o dostarczaniu przyjemności jazdy i poczucia prestiżu. Sprzyjający doskonaleniu kierowców w sztuce prowadzenia, a w kategoriach ewolucji technicznej będący poligonem testowym nowych, ambitnych rozwiązań. W ramach tego typu reprezentowane są najważniejsze kraje-producenci: tradycyjne i stale obecne, jak Włochy, Niemcy i Wielka Brytania, ustępująca im na tym obszarze Francja, Stany Zjednoczone ze swą specyfiką rozumienia i projektowania aut sportowych oraz Japonia, która od lat 90. dołączyła do ścisłej czołówki. Na zobaczenie wyjątkowych aut pozostało jednak niewiele czasu. Wystawa kończy się już w poniedziałek 18 kwietnia 2022.

Wywiadówka - Rafał Pacześ

Ikony Motoryzacji - gdzie i kiedy obejrzeć wystawę?

Ponad 50 samochodów i 55 milionów! Jedyna taka wystawa znajduje się w Fabryce Norblina (budynek Plater, piętro -1) w Warszawie. Wejścia odbywają się w godzinach 11:00 - 20:00 (czwartek, piątek) oraz 10:00 -19:00 (sobota, niedziela). To już ostatni dzwonek, żeby zobaczyć wyjątkowe pojazdy. Wystawa trwa do 18 kwietnia 2022. Patronatem wydarzenia jest Radio Eska / Eska Rock. Bilety oraz więcej szczegółów znajdziecie na stronie ikonymotoryzacji.com.

Sonda
Lubisz szybką jazdę samochodem?