IDLES & VANS ogłaszają nową serię BALLEY TV 'W obronie sztuki' z House of Vans London

i

Autor: Foto: Derek Bremner

IDLES & VANS ogłaszają nową serię BALLEY TV 'W obronie sztuki' z House of Vans London

2021-07-15 8:20

W 2020 roku, kiedy cały świat zamarł a każdy z nas potrzebował mentalnego wsparcia, Joe Talbot z IDLES uruchomił BALLEY TV.

Seria talk show, albo jak woli - sesja terapeutyczna i wirtualny pub zostały nakręcone w odosobnieniu z udziałem takich gości jak Lauren Mayberry z CHVRCHES, Mike Skinner, Sharon Van Etten, Arlo Parks, Billy Bragg, Kate Tempest czy Kenny Beats. Rozmowy dotyczyły bieżących wydarzeń i tworzenia sztuki w czasie pandemii, były to także okazjonalne quizy czy konkurs jedzenia pianek. O koncepcji serialu Talbot mówi:

Każdy ma swoje wzloty i upadki. Chcieliśmy podkreślić piękno Sztuki i zrobić wokół niej show. Sztuki, która postała ze zwykłego zbiegu okoliczności

Teraz Talbot i Vans spotykają się w programie specjalnym BALLEY TV, „W OBRONIE SZTUKI”, z prawie godzinnym odcinkiem nakręconym w Old Vic Tunnels w House of Vans London, zawierającym szereg specjalnych wywiadów i występów gości, w tym Deep Tan, Nuha Ruby Ra, Katy J Pearson. IDLES i Slowthai także łączą siły, by stworzyć nową wersję kawałka „Model Village” z płyty Ultra Mono. Studyjna wersja kawałka będzie dostępna już od 20 lipca. Jak podtrzymuje Talbot:

Mamy szczęście ogłosić, że połączyliśmy nasze siły z szaloną i charakterystyczną duszą, jaką jest Slowthai. Sprawdźcie to!

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Vans i IDLES rozszerzają swoją współpracę wprowadzając customizowane modele obuwia, które zostaną udostępnione w ramach rozdania dla fanów marki od Vans Family. Więcej informacji znajduje się na stronie Vans.com/family.

W 2020 roku IDLES wydali także swój trzeci LP Ultra Mono za pośrednictwem Partisan Records. Album zadebiutował na pierwszym miejscu na brytyjskich listach przebojów i ugruntował ich pozycję jako jednego z najważniejszych zespołów tworzących obecnie muzykę. Znani z przełomowych koncertów na żywo, w tym legendarnych występów w Glastonbury, Jools Holland i NPR’s Tiny Desk przygotowują obecnie swój czwarty i najbardziej ambitny album, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku. Ale jeszcze zanim to nastąpi, IDLES powrócą do Stanów Zjednoczonych na wyprzedaną trasę koncertową, obejmującą wiele koncertów w The Fonda, Terminal 5 i nie tylko.

Obejrzyj premierę Balley TV Special Idles, „In Defense of the Arts” z House of Vans London 20 lipca na stronie houseofvanslondon.com.

IDLES & VANS ogłaszają nową serię BALLEY TV 'W obronie sztuki' z House of Vans London

i

Autor: Foto: Derek Bremner

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu