Hokus Pokus 2

i

Autor: Matt Kennedy/Associated Press/East News

FILMY

Hokus Pokus 3 powstanie! Gwiazdy filmu powrócą w głównych rolach?

2023-06-06 14:48

Czary mary, "Hokus Pokus"! Trzecia część filmu oficjalnie powstaje, co powinno ucieszyć wielu fanów kultowego tytułu, a szczególnie fanów drugiej odsłony. Patrząc na ogromny sukces sequela, nakręcenie kolejnej części było do przewidzenia. Kogo zobaczymy na ekranie?

Hokus Pokus 2 pobił wszelkie możliwe rekordy w serwisie streamingowym Disneya, chociaż warto zaznaczyć, że nie oczarował wielu widzów. To znaczy, znalazł i tak niemałe grono fanów, ale ostatecznie spotkał się z mieszanymi recenzjami. To jednak nie przeszkodziło twórcom w realizacji kolejnej części! Jak to mówią - trzeba kuć żelazo, póki gorące. Na fali popularności pojawił się pomysł nakręcenia drugiego sequela. O ile na początku były to tylko medialne doniesienia, tak teraz informacja została oficjalne potwierdzona.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siostry Sanderson powróciły! RECENZJA filmu "Hokus Pokus 2"

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Hokus Pokus 3 powstanie! Gwiazdy filmu powrócą w głównych rolach?

Prezes Disneya postanowił, że nie będzie dłużej trzymał widzów w niepewności i podczas rozmowy z New York Times zdradził całkiem sporo informacji na temat nadchodzących projektów. Jednym z nich jest rozbudowanie uniwersum "Króla Lwa", a drugim nakręcenie trzeciej części filmu "Hokus Pokus". Data i szczegóły nie zostały jeszcze ogłoszone, ale wiemy już, że do obsady powrócą Sarah Jessica Parker, Bette Midler oraz Kathy Najimy! Nadchodzący tytuł przebije poprzednią odsłonę? Przypomnijmy, że "dwójka" była oglądana przez grubo ponad 2,7 mld minut! Poprzeczka postawiona wysoko, ale do przeskoczenia.

Źródło: Hokus Pokus 3 powstanie! Gwiazdy filmu powrócą w głównych rolach?