chór Medici Cantares

i

Autor: YouTube/Medici Cantares

Hit Human w wersji pielęgniarek zwali was z nóg. Dodaje energii w tym trudnym czasie!

2020-11-02 11:56

Takie covery uwielbiamy! Bydgoski chór, w którego skład wchodzą lekarki i pielęgniarki nagrał własną wersję wielkiego hitu Human z repertuaru Rag'n'Bone Mana. Wideo zamieszczone w serwisie YouTube trafiło już do tysięcy osób. Za jego pośrednictwem przedstawicielki ochrony zdrowia chcą nie tylko dodać energii, ale również zaapelować o pomoc. Więcej na ESKA.pl.

Rag'n'Bone Man - cover hitu Human w wersji pielęgniarek to najpiękniejsze, co dzisiaj zobaczycie! Nagrywanie własnych interpretacji piosenek i zamieszczanie ich w sieci, by zwrócić uwagę na konkretne akcje stało się w ostatnich latach trendem. Tym razem na takie działanie zdecydowały się przedstawicielki żeńskiego chóru działającego w Bydgoszczy, w którego skład wchodzą kobiety działające na co dzień w ochronie zdrowia. Ich niezwykła interpretacja tego wielkiego hitu jest oczywiście związana z pandemią koronawirusa. 

Ostatnie miesiące to zdecydowanie bardzo trudny czas dla wszystkich, a w szczególności dla pracowników ochrony zdrowia, którzy poświęcają swoje życie, pomagając innym. Dla medyków zaśpiewała już między innymi Viki Gabor. Teraz na opublikowanie stworzonego w sierpniu tego roku wideoklipu zdecydował się bydgoski chór żeński. Jego przedstawicielki doskonale wiedzą, jak pandemia koronawirusa zmieniła życie wielu osób. Nowa wersja Human ma jednak nie tylko nieść pocieszenie, ale przede wszystkim zachęcić internautów do pomocy w walce z COVID-19. 

ESKA XD #008

Cover hitu Human

Zamieszczone w sieci wideo już wygenerowało kilkadziesiąt tysięcy odsłon i zgromadziło setki komentarzy. Internauci są zachwyceni pracą, jaką wykonały członkinie bydgoskiego chóru Medici Cantares.

- Wspaniałe, przejmujące wykonanie

- Piękna kompozycja i wspaniałe wykonanie

- Coś wspaniałego, chylę czoła. Już wiem co będę miała w głowie na dyżurach - piszą.

Za pośrednictwem swojego wykonania Human, pielęgniarki, lekarki i instrumentariuszki, które tworzą chór, zachęcają wszystkich ozdrowieńców do oddawania osocza, które jest potrzebne w walce z koronawirusem.

Źródło: Hit Human w wersji pielęgniarek zwali was z nóg. Dodaje energii w tym trudnym czasie!