Hedonist Variete Show 2022

i

Autor: Materiały prasowe

Hedonist. Variété Show - na pomoc Ukrainie. Kiedy i gdzie zobaczyć niezwykłe widowisko?

2022-03-17 14:12

Hedonist. Variété Show - niezwykłe widowisko w Warszawie! Twórcy zapraszają na kolejną odsłonę spektaklu, by wspólnie z widzami wesprzeć potrzebujących sąsiadów z Ukrainy. „Variété” to idealna propozycja dla fanów teatru, tańca, iluzji oraz muzyki. Ponad 20 artystów i 120 lat doświadczenia scenicznego. Sprawdźcie, gdzie i kiedy odbędą się pokazy.

Hedonist. Variété Show to prawdziwy spektakl wypełniony po brzegi magią i akrobatyką. Wyjątkowe widowisko ponownie pojawi się w Warszawie z nową odsłoną swojego show. Twórcy obiecują, że nie zabraknie pozytywnej adrenaliny, iluzji oraz niezwykłych doznań muzycznych i teatralnych. To szansa, na spotkanie się z profesjonalnymi artystami z różnych dziedzin - od tańców w powietrzu, przez mroczną bruleskę, na psychodelicznych pokazach kończąc. To oczywiście nie wszystko, ponieważ organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek. Łącznie pojawi się aż 20 artystów z wieloletnim doświadczeniem. Wśród gwiazd znajdą się również zwycięzcy programu „Mam Talent” oraz laureaci polskich i międzynarodowych konkursów. Warto podkreślić, że wydarzenie jest charytatywne, a całkowity dochód z biletów na najbliższe widowisko zostanie przekazany na wsparcie dla Ukrainy poprzez Fundację „Dobra Fabryka”. Gdzie odbędzie się magiczne show? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

EskaROCK Live! - Happysad - Mów mi dobrze

Hedonist. Variété Show - kiedy i gdzie zobaczyć pokaz?

Wieczór poprowadzi znana producentka i dziennikarka - Anna Dzilińska. „Hedonist - Variété Show” to  4 premierowe wydarzenia, gdzie każde będzie na swój sposób wyjątkowe. Najbliższy spektakl odbędzie się w niedzielę 20 marca 2022 w Fabryce Norblina na Scenie w Food Town. Otwarcie bram o 19:00, a planowany start show o godzinie 20:00. Cały dochód z biletów zostanie przeznaczamy na pomoc Ukrainie. Szczegóły wydarzenia i bilety znajdziecie na stronie Going oraz wydarzeniu na FB. Poniżej prezentujemy zapowiedź wideo.

Sonda
Czy lubisz oglądać pokazy kaskaderskie?