Gwiazda TikToka nagrała z Papa Roach nową wersję ich hitu [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/j0lSpNtjPM8

Gwiazda TikToka nagrała z Papa Roach nową wersję ich hitu [WIDEO]

2021-01-28 12:01

TikTok jest obecnie jedną z największych platform na świecie, która gromadzi miliony użytkowników. Gwiazda platformy zaprosiła do współpracy Papa Roach, którzy zgodzili się nagrać nową wersję swojego hitu!

TikTok zdominował całą przestrzeń internetową i spokojnie można powiedzieć, że tak jeszcze długo zostanie. Potencjał TikToka i twórców dostrzega coraz więcej marek i artystów, którzy zaczynają chętnie wchodzić we współpracę z TikTokerami. Do grona artystów dołączył zespół Papa Roach, który postanowił nagrać nową wersję swojego hitu.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Gwiazda TikToka nagrała z Papa Roach nową wersję ich hitu

Jeris Johnson postanowił połączyć siły z zespołem Papa Roach, by wspólnie przygotować odświeżoną wersję wielkiego hitu 'Last Resort'. Jak skomentował wokalista Papa Roach, Jacoby Shaddix:

To niesamowite, że Jeris identyfikuje się z tym utworem na tym samym poziomie, co ludzie na całym świecie. Rozmowa o „Last Resort” oraz wpływ utworu na innych ludzi nie ustaje od 20 lat. Jesteśmy szczęśliwie, że udało nam się go „przeładować” i możemy trafić do kolejnego pokolenia, które będzie tę rozmowę kontynuowało.

Posłuchajcie nowej wersji słynnego utworu, który W 2000 roku otworzył zespołowi Papa Roach wiele dróg.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)